• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Ona je to prakticky stejná verze, je tam jen nějaká malá oprava, proto jsem o tom znovu nepsal.
 
Jak to vypadá s další verzí překladu? :) Děláte na tom pořád nebo se spíše více soustředíte na Valhallu? :)
 
Přesně. Kupuji hned jak bude přeloženo na 100%. Klidně i bez korekce. Držím palce a pozorně vás sleduje oko mé :) Sauron
 
Farflame ohladne vydania dalsej verzie cestiny si pisal ze to uz bude asi finalna verzia a ze to asi nestihes v druhom mesiaci tohoto roku tak by som sa chcel opytat ako vidis ze asi kedy mozeme cakat ze tu verziu uverejnis
 
@vecnysamotar No, určitě na jaře. Vím, že to ti asi moc neřekne :), ale kvůli Valhalle to ještě říkat nebudu, upřesním to na webu někdy v březnu.
 
Tá čeština čo víde tento mesiac bude komplet preložená? Je my jasné že to bude iba BETA, ale budú už všetky questy funkčné? Dik.
 
Nemyslím, že tento měsíc vyjde čeština a už vůbec ne beta verze. Tu Farflame nikdy nevydává. Když už, tak by byla částečná - to znamená, že všechny questy zatím nebudou přeložené. Ale uvidíme, co na to Farflame :)
 
Tá čeština čo víde tento mesiac bude komplet preložená? Je my jasné že to bude iba BETA, ale budú už všetky questy funkčné? Dik.

Napsal jsem, že upřesním vydání, ne že tento měsíc čeština vyjde. A pokud jsi myslel betu jako hrubý překlad, tak ten skutečně nevydávám, jak píše kloudici. Musí to být otestováno aspoň nějak. Takže buď vydám příště už kompletní češtinu otestovanou, nebo ještě jednu verzi otestovanou nekompletní (s většinou úkolů přeložených).
 
Zdravím, ako to vyzerá s tou češtinou ked bude hotová tiež pošlem nejaké všimné.
 
Uživatel Farflame vložil k překladu Greedfall novou aktualizaci:

Greedfall CZ se blíží k finále a nové obrázky

Několik lidí se ptalo, co je nového. Řešil jsem ještě další věci, tak jsem na to zapomněl. Nyní je na webu novinka, překlad se pomalu blíží k finální pasáži, a několik nových obrázků.

Ještě bych upozornil na diskuzi o Outriders CZ, kdo má zájem, napište nám sem.

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Pořád nevím co si o thle hře mam myslet, je fakt zvláštní chvilkama mě štve pak jsem zas nadšenej.o_O
 
Co tě na ní štve? Já ji hraji podruhé ( teď ji testuji, takže "hraní" jako takové to vlastně není) a nadšená jsem pořád stejně jako poprvé, když jsem ji hrála v angličtině. Tak by mě to fakt zajímalo :)
 
Hroznej bojovej system, prázdnej svět, parťaci ve skupině, děsnej RPG system, před 15 rokama by to byla super hra. Obrovské ambice ve špatném provedení. Drží mě u toho opravdu jen ten příběh. ;)
 
Jen mala chybička co mě trochu zmátla.
bandicam 2021-04-09 12-01-02-114.jpg
bandicam 2021-04-09 12-01-02-114.jpg
 
Hroznej bojovej system, prázdnej svět, parťaci ve skupině, děsnej RPG system, před 15 rokama by to byla super hra. Obrovské ambice ve špatném provedení. Drží mě u toho opravdu jen ten příběh. ;)
Souhlasím jenom s tím prázdným světem, místy to občas opravdu vypadá, jako kdyby ten svět tvůrci nestihli dodělat, ale na ten zbytek mám jiný názor. Což je asi v pořádku, jak se říká - proti gustu žádný dišputát a všichni máme nárok na svůj názor. Nakonec recenze na tu hru jsou většinou velmi kladné, takže asi tak špatná ta hra opravdu nebude :)
 
Mrzí mě to že to má potencial bejt dobrou hrou, recenze jsou rozporuplný Games.cz 5/10 Indian.cz 8/10.
Ale co mě opradvu vytáčí je nemožnost více značek na mapě ,proč 20 let stará hra jako Divine Divinity jich má neomezeně a dva roky stara hra má jednu.:mad:
 
Naposledy upraveno:
Back
Top