• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Všechny zdravíme,

Určitě dobře víte, že naše mediální kanály budou procházet velkými změnami. Proto bychom vás chtěli seznámit s další změnou, tou první bude nový manager, která brzo přijde. Půjde totiž o kompletně na zakázku dělaný portál s podporou komentářů a integraci s Discordem. Dole se vám pokusíme vypsat alespoň pár funkcí které tento nový systém bude obsahovat.
– Nový moderní look webu
– Možnost vytváření skupin a jejich management, tenant like systém
– Každou skupinu může obsahovat libovolný počet členů
– Možnost editace, přidávání, mazání vlastních projektů
– Dostupnost API pro management projektů a automatizaci
– Možnost komentovat projekty
– Každý projekt bude obsahovat sekci Nahlášení problémů s projektem a následnou komunikací
– Každou lokalizace bude možnost publikovat i v manageru(pokud bude kompatibilní)
– Moderátorská a Admin sekce pro majitele týmu.
– Statistiky a přehledy
– Každý projekt obdrží vlastní sekce FAQ
– Oboustranná synchronizace s discordem
– Stahovaní úplně bez účtu
– Dostatek úložného prostoru pro všechny lokalizace
– Denní zálohování do cloudu
– Admin skupiny/týmu dostane možnost publikovat do novinek
– Každý uživatel, který si udělá účet si může nastavovat notifikaci sledovaných nebo oblíbených projektů
– A mnohem, mnohem více…

Tohle byl jen menší seznam připravovaných funkcí. Ne všechny budou dostupné už při spuštění, ale budou se postupně přidávat až neubude co
😊
. Tento nový web je dosti složitý a opravdu časově náročný, proto prosíme o trpělivost. Náš cíl je sdružit všechny překladatele, lokalizace na jednom místě tak aby uživatel přišel, našel co hledá a byl spokojený. A na druhou stranu i samotné lokalizační týmy se tam cítili jako doma a s pádem PH bude tento počin ještě mnohem důležitější než dříve. Věříme, že se k nám všichni přidáte a najdete u nás nový domov. Pokud se vše podaří a bude dostatek času, také bude možné postupně podpořit některé týmy i po technické stránce. Toto prosím berte zatím s rezervou, protože zatím není úplně jasný koncept. Co ale víme jistě, že dáme možnost úplně každému týmu tvořit instalace kompatibilní pro nový manager na jeden klik bez naší pomoci, skrze aplikaci kterou připravujeme.

První beta verze portálu by mela být venku do konce příštího týdne. Půjde opravdu o naprostý základ, kde bude ale možné už publikovat a tvořit týmy. Tuto informaci prosím berte s rezervou, páč všechno se může pokazit, ale věříme, že to opravdu klapne. V každém případě o případném vydaní budete určitě informování a máte se opravdu na co těšit. Obrázek je pouze ilustrační..
🙂


Děkujeme za podporu a pozornost

NewWeb.png
 
Back
Top