• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

PŘEKLADY HER Kategorie, kde naleznete nejaktuálnější a nejdůležitější informace o dění kolem tohoto projektu a ve světě her a překladů do her.

Novinky & Oznámení PH

Zde naleznete veškeré novinky a důležitá oznámení o dění v naší komunitě. Taktéž diskuzi, připomínky či kritiku na náš web nebo členy týmu směřujte sem, děkujeme.
Vlákna
3
Příspěvky
293
Vlákna
3
Příspěvky
293

Články

Novinky, články, soutěže, rozhovory a další informace ze světa překladů her a her.
Vlákna
38
Příspěvky
740
Vlákna
38
Příspěvky
740

DISKUZE Prostor pro diskuze o hrách či překladech, pro žádosti o překlad, či pro požádání o pomoc, když si s něčím nevíte rady.

Herní koutek

Zde můžete nalézt diskuze ke hrám, jejichž překlady se nachází na tomto webu či ke hrám samotným. Můžete diskutovat jak o daném překladu tak i o hře samotné, hledat další hráče pro hraní, atd.
Vlákna
812
Příspěvky
30K
Vlákna
812
Příspěvky
30K

Rady a pomoc

Nejde ti to? Je to opravdu rozbité? Nevíš jestli ti na tom tvém stroji pojede tahle hra? Nemůžeš najít překlad, který ale určitě existuje? No tak se zeptej, určitě se najde někdo, kdo pomůže nebo poradí. Toto fórum neslouží k hlášení chyb u překladů, v případě, že máte problém s překladem, využijte k tomu záložku Hlášení chyb u daného překladu.
Vlákna
109
Příspěvky
994
Vlákna
109
Příspěvky
994

HISTORIE Zde se nachází propadliště dějin. Vše, co zde skončí už odvál čas.

Archív

Zde můžete nalézt všechna stará témata, která již nejsou aktuální, ale informace z nich jsou stále dostupné pro použití.
Vlákna
642
Příspěvky
10,3K
Vlákna
642
Příspěvky
10,3K

Uživatelé online

Back
Top