• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Nejnovější hodnocení

Dobrý den, můžu poprosit o radu? stáhl jsem nejnovější verzi 1.26, ale nefunguje to. Extrahoval jsem ji do složky s hrou, je třeba ji umístit jinam, nebo ještě udělat nějaký další krok? Děkuji.
Sygfrost
Sygfrost
Těžko říct. Je třeba ve hře nastavit němčinu. Navíc je třeba mít nainstalované datadisky až po The Mountain Royals - Victors and Vanquished teprve překládám.
Upvote 0
Popráno se ctí určitě :), protože CZ je cool a příběh a komentáře vypravěče jsem si užil naplno, CZ je spisovná a úhledná jako od učitele češtiny. :) Díky moc! Víc takových her!!
Upvote 0
Díky za CZ u tohoto paranoidního thilleru, hra je trošku slabší, ale hrát se to dá, animace hrozné - nebyl na to použit motion capture a výsledek je hned znát. Autoři ani nešli hráčům vtříc, protože po dohrání hry nejdou zvolit jednotlivé kapitoly, takže, aby hráč viděl všechny 4 konce musí hru projít 4X! A to samé z dokumenty, když jeden vynecháte musíte restartovat celou kapitolu, protože se k nim nejde nějak vracet. V tomhle je hra, jak z minulého století a hry by se takhle už dělat neměli! Každopádně CZ skvělá mohu jen doporučit.
Upvote 0
Nefunguje.


No pořád nefunguje..
Upvote 0
Zatím asi nejslabší díl, jde vidět, že se k tomu přistupovalo jako k DLC, protože je to jenom akční řežba, bez nějaké hlubší myšlenky a příběhu. Hodně mi to připomnělo Return to Castle Wolfenstein (2001) v lepším kabátku. Jinak CZ je skvělá, jen tak dál, už se těším na Kingmakera. Ať se daří!
Upvote 0
Škoda,že se tu překládají hry jen pro úzkou komunitu, co hrají na Steamu.
Nemohu proto hodnotit. Je mi 72 let a anglicky, se již těžko naučím a tak si hru asi nikdy nezahraji.
Mayki
Mayki
Tak se zeptám, na jaké platformě máte hru vy? Překlad je funkční jak na Steam tak na gamepas verzi. O jiné nevím.
Upvote 0
Výborný překlad, cením si vaši práce a času, který jste tomu obětoval. A dílo se povedlo, proto hodnotím 5/5 kvalita. Hra je lepší než Youngblood, zejména co se týká příběhu.
Nějaké překlepy jsem našel, ale nestihl je vyfotit, tak snad až budu hrát příště. :) Díky.
Upvote 0
Výborná čeština, skvěle se to s ní hraje, jde vidět, že na tom pracoval zkušený překladatel, neboť jsem nenalezl žádný větší překlep. Textu je ve hře dost i když se to nezdá, protože hra má jenom 6 misí, takže většinu textu tvoří novinové články a různé popisky sběratelských předmětů, kterých je ve hře hodně. Ve čtvrté řadě schopností si můžete odemknout schopnost, která je vám ukáže na minimapě. Díky!
Upvote 0
Výborný překlad, nenašel jsem žádnou chybičku, mohu jen doporučit.

Jenom dodám, že hra má 52 dokumentů a najít je všechny a dokončit hru mi zabralo 13 hodin, tak hodně štěstí! Díky!!
Upvote 0
Čeština mě zklamala. Část je v němčině, kterou neovládám vůbec. Takže nakonec vyhraje anglický jazyk
gatorg
gatorg
Dobrý den,
nainstaloval jste si předtím češtinu pro základní hru? děkuji za odpověď
Upvote 0
Velice atmosférická hra ze zasněženého prostředí, příběh navazuje na předchozí díl a točí se okolo radioaktvních úlomků z meteoritu, který dopadl na Zemi před miliardami let a jejích neobvyklých vlastnostech, které se snaží zkoumat jedna důlní společnost pod vedením zbohatlého magnáta Williama Hammiltona.
Vypadá to, že tohle je závěrečný díl, protože příběh nemá jak pokračovat.

Čeština nemá ani jednu chybu - nebylo co testovat. :)
Upvote 0
Tak tahle CZ nemá chybu, jde vidět, že autor si dal opravdu záležet a je to dělané srdcem. V této filmové hře od studia 2K je hodně pouličního hovorového slangu se spoustou vtipných hlášek sprostých slov a dalšího, jinak nikde neviděných výrazů, citoslovcí a přímé řeči, které bylo nutné přeložit a vyjádřit česky, autor je prostě jednička. Věřím, že tahle hra byla dřina pro něj, ale popral se tím fakt dobře. Doporučuji všem hru, alespoň vyzkoušet i přes její špatné hodnocení. Doufám, že další hra z téhle dílny už bude zase střílečka!
Upvote 0
Zdravím vás. obracím se na vás s dotazem. změnil jsem operační systém z Windows, na macOS. A a když jsem stáhl hru na Steam a pak si předělal češtinu tak mi to hází chybu a hra se vypne hned při spuštění.
Tak mě zajímá jestli to je tím operačním systémem nebo je chyba ještě jinde.? snad mi tím tady někdo dokáže poradit. vaší češtinu jsem používal na starém PC. tak jsem doufal že na novém mi to půjde taky.
Upvote 0
Tak jsem právě vyzkoušel onu momentální betaverzi češtiny a funguje parádně!!!

Trošku se s dovolením rozepíšu, tak se předem omlouvám.

Heroes III complete edici mám již dávno koupenou na gogu, ale paradoxně jsem ji nikdy ani nenainstaloval. Naposledy jsem na steamu hrál jejich Ubisoftskou HD verzi před 2 lety, kde jsem si odehrál pouze základní kampaň. O datadisku Horn of the Abyss jsem věděl, ale nevěnoval jsem ji žádnou pozornost.
Až s příchodem nového roku, kdy jsem objevil zprávu, že vyšel zbrusu nový patch, který přidal další národ do hry, mě konečně dokopal k tomu, abych si po tolika dlouhých letech Heroes III complete edici nainstaloval a rovnou vyzkoušel tento datadisk.
Jediný co k tomu můžu říct je to, že jsem to měl udělat už dávno!
Před pár dny jsem dokonce objevil, že v tom spouštěcím manažeru HOTA si můžu přepnout i na Complete edici :-D
Takže jsem si přepnul spouštěč na Complete edici a ejhle! vše je přeloženo!
Popravdě sem vůbec nepočítal s tím, že tvoje čeština bude obsažena i v této Complete edici. Takže si konečně POPRVÉ po 25 letech zahraju i origo datadiskové kampaně v češtině! + dokonce zde je přeložené i hlavní Menu.

No nedalo mi to a schválně jsem porovnal grafiku HD steam verze s HD Complete edicí ( zaškrtnul jsem si v tom HOTA manažeru i to HD+ ) a musím říct, že ta steamovská verze je teda o poznání hezčí.... HOTA HD verze je pak o chloupek hezčí, než ta Complete HD verze, která je z nich nejméně kvalitní.
Nevím jestli to mám dobře nastavené nebo mi tam něco chybí...

Zkoušel sem tu první misi té nové přidané kampaně a jak píšeš, je to extrémně těžký. Koukal jsem na youtube na jednoho týpka, co je mastrem v Heroesech III a rozehrál tuhle novou kampaň a i on sám měl co dělat a několikrát to musel loadovat.
Vidím to tak, že nejprve si dám Complete kampaň a až pak postupně přejdu na HOTA kampaně.
Upvote 0
Nebyl by update na verzi hry 1.9.2 ? Nešlape to korektně :) Já si teda poradím s originálem ale synek ocení mateřštinu :)
Jetro
Jetro
Ahoj, mám to v seznamu restů, ještě prosím chvilku strpení. :)
Upvote 0
Úplně skvělé mohu jen doporučit, zajímavý scénář - zase ta AI zlobivá. Hry s cizí planety mám rád, protože tam je spousta nových nápadů a neokoukaných monster. Až na ty animace, tam to mohlo být lepší. Díky!
Upvote 0
Překlad dobře funguje, ale ne na novou verzi hry s novým městem Factory. Doufám že se překlad dostane i do nové verze. Já to už mám stažený, ale odkaz na stažení zde nikde není. Pokud někdo chce odkaz na stažení napište mi na mail: [email protected]. Možná potrvá než odepíšu.
Upvote 0
Výborná čeština, která doplňuje tuhle jednohubku o dívce-vědkyni, která hledá cestu z nemocnice, zamořené jakýmsi oranžovým plevelem, který způsobil jeden neobyčejný hoch. Doporučuji.
Upvote 0
Nejde, nejde, nejde..... A uz vubec ne na uloz.to..... to asi vime vsichni...je nejaka alternativa prosim , kde to najit?
Upvote 0
Skvělá práce, děkuji ! ............................................................................................................
Upvote 0
Výborný překlad po všech stránkách, takhle se to má dělat!!
Tyto logické věci je důležité překládat, jinak potom neagličtinář neví co má dělat a deník je mu na h...o. Díky.
Upvote 0
To že máte češtiny udělané tak jak je máte udělané je hloupé.
To že když je složka o něco jinačí než má být nebo přejmenovaná tak to váš instalační program nepovolí je úplnej Bullshit.Zlatý pařmenský ráj opravdu!!!
Nechápu proč to děláte,ale je to hodně špatně navíc v instalaci je napsané pokud chcete instalovat do jiné složky dejte procházet a složku vyberte,mě by zajímalo jak jí mám vybrat když je políčko šedivé a prostě nejde na něj kliknout.To mohl vymyslet jen (bez komentáře) Nepochopím proč to není normalní soubor kterej si tam můžu dát sám a taky si ho sám přepsat a nahradit.Nebo normalní instalačka bez bullshitu ktere jsem našel jen u vás.Za mě jedna z nejhorších stránek na které udělám negativní recenze na s.sítích at se vám to líbí nebo ne!
Jetro
Jetro
Pokud překlad nedokážete nainstalovat, tak holt není pro vás určený, u uživatelů se očekává alespoň základní úroveň práce s počítačem.
Negativními recenzemi na sítích jste to mně i celému webu PH nandal, minimálně já z toho dneska neusnu. :)
Upvote 0
S
 • Smazaný uživatel
 • 5,00 hvězd(y)
 • Verze: 1.11.3 BETA
Zdravim, nevim co se to tu deje a fakt to nechapu, proc se to vubec deje ja sem se s prdlymandelom klidn a v miru rozloucil pred mesicem https://prnt.sc/xC70lfDb8bs_ - je to fakt smutny, jak se nekdo snazi ze mne udelat nepritele a jeste si ze mne takhle utahovat. Prdlehoandela sem podporoval pres donaty a udelal sem mu kompletni grafiku na webu, a pak se nekdo najd a udela z moji osoby nepritele cislo 1. Je to fakt hloupe a smutne, ze me takhle nekdo zneuziva na sve vlastni ambice.

a jestli ma porad nekdo podezreni tak si mne klidne pridejte a napiste private spravu ja si vas pridam do friendlistu a muzem dat call, mam veskere hovory z discordu automaticky zaznamenane hlas po hlasu. a take spravy skrze Greasy Fork script addon.
prdlyandelCZ
prdlyandelCZ
:D Ty jsi opravdu nemocný člověk. Zopakuji to tedy znovu. Bylo před pár dny na tebe podáno trestní oznámení a celou věc jsem začal řešit s discordem. Tím je celá věc z mé strany uzavřená.
Upvote 0
S
Zdravim, nevim co se to tu deje a fakt to nechapu, proc se to vubec deje ja sem se s prdlymandelom klidn a v miru rozloucil pred mesicem https://prnt.sc/xC70lfDb8bs_ - je to fakt smutny, jak se nekdo snazi ze mne udelat nepritele a jeste si ze mne takhle utahovat. Prdlehoandela sem podporoval pres donaty a udelal sem mu kompletni grafiku na webu, a pak se nekdo najd a udela z moji osoby nepritele cislo 1. Je to fakt hloupe a smutne, ze me takhle nekdo zneuziva na sve vlastni ambice.

a jestli ma porad nekdo podezreni tak si mne klidne pridejte a napiste private spravu ja si vas pridam do friendlistu a muzem dat call, mam veskere hovory z discordu automaticky zaznamenane hlas po hlasu. a take spravy skrze Greasy Fork script addon.
Upvote 0
S
nie je hodina, kedy to neoľutujem. Každú minútus premýšľam o vlastnej samovražde, aby som svojej duši doprial pokoj. Možno dnes je ten deň, dnes je krásny mesiacc..
Upvote 0
Back
Top