• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Tropico 6 SK

Dokončen Tropico 6 SK 2.1.1

Verze hry
v.13 (303)
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%

Ďalšie pokračovanie obľúbenej staviteľskej stratégie, ktoré nás opäť zavedie do tropického "raja" v úlohe El Presidentea. Hra ponúka hráčom klasický dobrý pocit z budovania a manažovania svojho štátu a národa ako aj mnoho misií v kampani sprevádzané humornými dialógmi. Podarí sa vám postarať o rozvoj Tropica a udržať si svoju pozíciu hlavy štátu napriek vnútorným politickým rozkolom a tlaku svetových veľmocí?

Preklad zahŕňa približne 670 NS textu aj s DLC, preložené je všetko, čo bolo možné preložiť. Počas testovania sme však narazili na niekoľko textov v hre, ktoré si hra načítava z herných súborov a nie z textových. Taktiež sa v hre nachádzajú premenné, keď prídavné meno sa dopĺňa na viaceré miesta a preto bolo nutné zvoliť kompromis a použiť všade jeden tvar, tak isto sme si vedomí toho, že v tabuľke populácie má byť Nezamestnaní, ale bohužiaľ rovnaký anglický výraz je použitý aj pri označení občana, kde je jeho aktuálna pracovná pozícia ako Nezamestnaný.

Preložené sú aj DLCčka - The Llama of Wall Street
Spitter
Lobbyistico
Caribbean Skies

Na preklade sa podieľajú:
Vedúci prekladu (preklad, korektúry, testovanie ponúk) - @Gaunt

Pomoc s prekladom - @Volch

Testovanie - @lichkangaxx

Technika a úprava fontov - @termit

Inštalátor - @MixerX

Veľká vďaka patrí technikovi, bez ktorého pomoci by preklad nebolo možné zrealizovať a taktiež za jeho trpezlivosť pri riešení občasných problémov.

Taktiež by som chcel poďakovať užívateľom @fifa333 a @Abby, bez ktorých by som sa do tohto prekladu zrejme nikdy nepustil a táto hra by sa prekladu do slovenčiny zrejme nikdy nedočkala.

Ak by ste chceli podporiť tento projekt alebo naše budúce projekty, môžete tak urobiť zaslaním dobrovoľného príspevku na tento účet:

IBAN SK40 1100 0000 0029 3047 6581

SWIFT kód (BIC): TATRSKBX

Do poznámky prosím napíšte Tropico a prípadne váš nick tu na stránke.

Na záver by som sa chcel poďakovať spoločnosti Kalypso, ktorá nám poskytla Steam kľúče k základnej hre aj DLC. Ak sa vám hra páči, podporte vývojárov :)
Autor
Gaunt
Staženo
4.430
Zobrazení
5.637
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 5 hodnocení

Více překladů od Gaunt

Poslední aktualizace

  1. Aktualizácia prekladu na verziu hry 13 (303)

    Dobrý deň, pred dvomi dňami vyšiel nový update na Tropico 6, ktorý prináša dve nové budovy a...
  2. Preklad nového DLC Caribbean Skies

    Dobrý deň, približne v polovici decembra vyšlo zatiaľ najväčšie DLC pre Tropico 6, ktoré pridalo...
  3. Informácia o preklade 4. DLC

    Dobrý deň, možno ste si všimli, že 16.12. vyšlo nové DLC pre Tropico 6. Väčšina textov bola...

Nejnovější recenze

Ja som spokojný. Aj keď sa to nezdá na texty je to mamut a ešte k tomu aktualizovaný. Keď zoberiem do úvahy že nad tým väčšinou iba jeden človek trápil.. V niektorých veciach by som zvolil možno agresívnejšie, vtypnejsie texty celkom iným obsahom - hlavná myšlienka zachovala - doslova keď to človek preloží jednotlivé časti nedáva to hneď jasný zmysel pre Slováka, Čecha napríklad režim skoro ako človek (myslené keď vyjde baník z bani,- čo musí miestny viac rozmýšľať v akom kontexte je to myslené,- hneď nemusí byť jasné vsetkym). Sú tu skryté dvojzmysly, nepriame narážky a to sú veci čo by každý neprelozil ..takže 5*
Perfektní překlad. Děkuji moc. Na GOG verzi šlape bez problémů. Ještě jednou moc děkuji.
G
Gaunt
Som rád, že sa Ti náš preklad páči :) verím, že vďaka nemu si lepšie užiješ túto hru.
Na GOG verzi šlape SK parádně, i když jsem tak trochu zmatený z ovládání hry. Předchozí Tropika měli ovládání stejné, tady to tak nějak ,,vylepšili,, :-) Díky SK titulkům se to hraje o moc lépe, díky tedy za ně :-D
G
Gaunt
Snáď si na to ovládanie zvykneš, tú hru som síce veľmi nehral, ale minimálne kvôli tým rozhovorom sa to zahrať oplatí :D (aj napriek náročnosti hry )
Díky moc za překlad k mé oblíbené sérii. U hraní Tropica se vždycky krásně relaxovalo, tak snad to u šestky nebude jiné. Tropičané kmitají nějak víc, než jsem byl u banánového ostrova zvyklý , tak snad mě to nebude stresovat :-)
G
Gaunt
Síce som žiadny diel Tropica prakticky nehral, ale verím, že si 6 užiješ rovnako ako aj predchádzajúce diely a náš preklad ti v tom len pomôže :)
Vyzerá to dobre neviem sa dočkať a v podstate aj keby tam boli drobné chyby zadarmo nemôžete povedať ze je to zle.. srdcovka a v slovenčine nenechám si újsť :D
G
Gaunt
Ďakujeme za pozitívne vnímanie nášho prekladu, ostáva nám otestovať posledné 2 misie + DLC a potom preklad budeme môcť vydať :) Veríme, že preklad splní očakávania všetkých, čo sa prekladu nevedia dočkať :D a umožní tak po prvý x navštíviť tropický "raj" v SK.
Top