• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
DreadOut 2 SK

Dokončen DreadOut 2 SK 1.0

Verze hry
1.1.6
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
1603597870941.png

DreadOut 2 je pokračovanie indonézskej hororovej adventúry DreadOut a DreadOut: Keepers of the Dark. Hra bola vytvorená na Unreal Engine 4, preto ponúka omnoho detailnejšiu grafiku než predchádzajúce diely. V hre je množstvo náhodných rozhovorov, ktoré sa v priebehu jednotlivých kapitol menia.

Opäť hráte za stredoškolskú študentku Lindu Meilindu a hra začína prakticky tam, kde predtým DreadOut skončil. Vaši priatelia zmizli alebo sú mŕtvi a vina za to, čo sa im stalo, spočinula na vašich ramenách. Hrôza sa však nekončí a je len na vás, aby ste prišli na to, čo za tým stojí a kto vlastne ste.

V hre sa tak znovu stretnete s ázijskými legendami o duchoch a podobných stvoreniach, ale tentokrát sa proti nim nepostavíte len s vaším mobilom, ale aj s rôznymi chladnými zbraňami. Hra sa takto aspoň podľa mňa viac priblížila k sérii Silent Hill. Takže sa pripravte, že sa budete báť! :D

DreadOut 2 má toľko textov ako obidva predchádzajúce diely dokopy. V hre je tak cca 110 000 znakov.

Počas hry môžete naraziť na niekoľko textov v angličtine asi 5. Na vývoji hry sa naďalej pracuje takže časom sa možno budú dať preložiť alebo v horšom prípade ich ešte niekoľko pribudne.

Na preklade sa podieľajú:
@Gaunt - preklad, korektúry, testovanie
@lichkangaxx - testovanie
@MixerX - technika, doplnenie sk diakritiky
@Iowerth36 - dodatočné korektúry

Preklad môžete podporiť zaslaním dobrovoľného príspevku na tento účet:

IBAN SK40 1100 0000 0029 3047 6581

SWIFT kód (BIC) : TATRSKBX

prípadne cez Paypal na stránke lokalizacie.sk.

Do poznámky, prosím, napíšte Dreadout2 a váš nick tu na stránke. Prispievatelia dostanú od nás ako poďakovanie vopred beta verziu prekladu.
  • DO2.png
    DO2.png
    504,3 KB · Zobrazení: 88
Autor
Gaunt
Staženo
121
Zobrazení
821
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Gaunt

Poslední aktualizace

  1. Vydanie prekladu

    Dobrý deň, v decembri vyšiel po dlhšom čase konečne očakávaný update, ktorý pridal asi 10 %...
Top