• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Brutal Legend SK

Připravuje se Brutal Legend SK 2020-08-04

Verze hry
aktuálna verzia na Steame
Získané texty
100%
Překlad
30%
Korektura
10%
Testování
20%
1596572780176.png

Brutal Legend predstavuje mix mnohých žánrov a napriek tomu, že si hráčov snaží získať svojou nevšednou tématikou - svetom metalu - tak ponúka humor a pútavý príbeh, ktorý dokáže zaujať nie len fanúšikov metalu, ale aj všetkých ostatných hráčov.
Aj keď ide o akčnú hru, tak jej významnú zložku predstavujú RTS súboje, ktoré sú základom pre hru viacerých hráčov. Hrá má síce už niekoľko rokov (o trochu viac keď počítame aj pôvodnú konzolovú verziu), ale stále ide v podstate o unikátny titul (a to nie len kvôli metalu :) ).
Takže verím, že preklad tejto hry spríjemní herný zážitok hráčom, čo už túto hru hrali a možno presvedčí aj ďalších, ktorí túto hru kvôli absencii prekladu nevyskúšali.

Napriek tomu, že sa dá hra zahrať ze cca. 10 hodín, tak obsahuje 1,3 milióna znakov - cca 720 NS.
Aktuálne mám preložené všetky texty v hre okrem dialógov - či už príbehových alebo náhodných. Všeobecné texty predstavujú len 180 000 znakov - 100 NS. Takže mám ešte čo prekladať.

Na preklade sa podieľajú:
@Gaunt - preklad, základné korektúry
@termit - technika, fonty
@MixerX - korektúra, inštalátor

Po dokončení prekladu dialógov je v pláne preložiť aj textúry.
Preklad mi určite nejaký čas zaberie, ale platí to, čo vždy, ak by sa niekto rozhodol podporiť tento preklad, tak mu bude prednostne poskytnutá beta verzia prekladu.

Ospravedlňujem sa, preklad mal byť pôvodne dokončený ešte pred vydaním AoE 3 DE, bohužiaľ, som riešil iné záležitosti, tak sa preklad predĺžil. Aktuálne sa chcem venovať prekladu AoE 3 DE, preto bude dovtedy tento preklad pozastavený. Po dokončení AoE 3 DE sa k prekladu určite vrátim. Ďakujem za pochopenie.
Autor
Gaunt
Staženo
100
Zobrazení
874
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Gaunt

Poslední aktualizace

  1. Oznámenie o pokračovaní v preklade

    Dobrý deň, v najbližšej dobe by som chcel vydať preklad pre Blood Bowl 2, ktorý mi trochu...
Top