• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Brutal Legend SK

Brutal Legend SK 2020-08-04

Gaunt

Překladatel
Gaunt přidal/a nový překlad:

Brutal Legend SK - Slovenský preklad pre jedinečnú metalovú akčnú hru

Brutal Legend predstavuje mix mnohých žánrov a napriek tomu, že si hráčov snaží získať svojou nevšednou tématikou - svetom metalu - tak ponúka humor a pútavý príbeh, ktorý dokáže zaujať nie len fanúšikov metalu, ale aj všetkých ostatných hráčov.
Aj keď ide o akčnú hru, tak jej významnú zložku predstavujú RTS súboje, ktoré sú základom pre hru viacerých hráčov. Hrá má síce už niekoľko rokov (o trochu viac keď počítame aj pôvodnú konzolovú...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

Dark Soul

Člen
děkuji moc za překlad téhle hry s Jackem Blackem který je jeden z mích oblíbeních herců už se nemohu dočkat až bude překlad dokončen :)(y)
 

Rhaegar

Člen
Tahle hra ušla mojí pozornosti, ale jestli vznikne překlad, nebude důvod se do ní nepustit.
Přeji bezproblémový překlad ;)
 

Gaunt

Překladatel
Uživatel Gaunt vložil k překladu Brutal Legend SK novou aktualizaci:

Oznámenie o pokračovaní v preklade

Dobrý deň,
v najbližšej dobe by som chcel vydať preklad pre Blood Bowl 2, ktorý mi trochu pozmenil plány. Už dávnejšie sa preklad pre Brutal Legend pozastavil, keďže som sa chcel naplno venovať AoE3 DE, ale vzhľadom k tomu, že zatiaľ väčšine stačí upravená pôvodná oficiálna čeština, tak som sa rozhodol najprv dokončiť tento preklad.
Po odstránení duplicitných textov ostáva preložiť už len nejakých cca 500 000 znakov, takže to nie je až také strašné.

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 

Gaunt

Překladatel
Ahoj, nejde ti to stiahnuť, lebo žiadny preklad tam zatiaľ nie je. Práce na preklade boli obnovené pred ani nie mesiacom, aktuálne je preložených cca 40 %, takže nejaké minimálne 2 mesiace budem na preklade ešte pracovať.
 

Gaunt

Překladatel
Uživatel Gaunt vložil k překladu Brutal Legend SK novou aktualizaci:

Hrubý preklad dokončený

Po viac ako 3/4 roku, čo bol preklad odložený, som sa k nemu konečne vrátil. Po dvoch mesiacoch usilovnej práce môžem povedať, že hrubý preklad je dokončený. Aktuálne mi ostáva ešte preklad otestovať, aby som poopravoval priamo v hre čo najviac prípadných chýb. Potom preklad odovzdám na dodatočne korektúry a testovanie. Na záver bude potrebné upraviť ešte niekoľko textúr, aby bol preklad kompletný. Uvidíme, koľko času nám tieto dodatočné úpravy ešte zaberú, ale snáď sa prekladu už skôr či...

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 

Gaunt

Překladatel
Úprimne povedané, neviem a nemám to ako aktuálne odskúšať, ale tak hra má vlastnú štruktúru súborov a pochybujem, že by sa niekomu chcelo to prerábať osobitne pre GOG. Keď preklad vydáme, tak to budeš musieť skúsiť sám. Brutal Legend už bol v toľkých balíčkoch, že cena kľúča na Steam je cca. 50 centov.
 

Dr.Ahos

Člen
Podla toho čo som zistil tak GOG verzia 1.0 by mala byt identická zo steam verziou 1.13 alebo 1.14, je to ale bez záruky ...
 
Top