• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Rady a pomoc

Nejde ti to? Je to opravdu rozbité? Nevíš jestli ti na tom tvém stroji pojede tahle hra? Nemůžeš najít překlad, který ale určitě existuje? No tak se zeptej, určitě se najde někdo, kdo pomůže nebo poradí. Toto fórum neslouží k hlášení chyb u překladů, v případě, že máte problém s překladem, využijte k tomu záložku Hlášení chyb u daného překladu.

Odpovědi
132
Zobrazení
16K
S
Odpovědi
0
Zobrazení
169
Smazaný uživatel 583
S
Odpovědi
20
Zobrazení
3K
Back
Top