The Town of Light

Dokončen The Town of Light 1.00

Verze herního klienta
  1. Steam
Verze hry
Aktuální
Překlad
100%
Testování
100%
Town of Light 1.jpg


The Town of Light se jeví jako klasická hororová explorativní adventura, zdání však trochu klame a hra je mnohem více dramatem a výletem hlavní hrdinky do vlastní minulosti. Nečekejte tedy lekání ani klasickou duchařinu. The Town of Light buduje napětí svým příběhem.Recenze hry: Recenze: The Town of Light | Xboxweb


Překlad zahájen

Dostala se mi do ruky tahle sice starší, ale nádherná adventurka, založená na kvalitním a mrazivém příběhu jedné dívky. Když jsem si to zkusil zahrát, zjistil jsem, že se od toho nemůžu odtrhnout. A to je dobrý důvod pro to, abych k této hře udělal překlad. Texty se mi podařilo vytáhnout snad všechny, fonty fungují tak se můžu směle pustit do díla.

Na překladu spolupracují:

Mayki Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.
Podpora

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět na tento překlad a tím zajistit notnou dávku kávy, potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet níže.
Ti z vás kdo mě podpoří jakoukoliv rozumnou částkou, budou mít přednostní přístup k betě češtiny, nezapomeňte proto při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru a taky to, na jakou češtinu přispíváte, ať vám ji můžu zaslat. Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)

aZb02j6.gif


...PODPORA TADY...
Autor
Mayki
Staženo
376
Zobrazení
2.136
Typ souboru
rar
Velikost souboru
1,3 MB
Hash
2b9ab75b6ff600d007ebd89e6c0e9248
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 5 hodnocení

Více překladů od Mayki

Poslední aktualizace

  1. Finální verze češtiny

    Máme dotestováno, čeština může jít do světa. Užijte si tuto parádní atmosférickou adventurku v...

Nejnovější recenze

Vynikající kousek, ze kterého jsem si díky češtině odnesl snad ještě silnější dojmy než při prvním hraní před lety v ENG. Skvělá práce. Nevšiml jsem si žádné chyby v překladu snad až na jediný malý dokument (úmrtní list v první kapitole v archivu) ale ten má jen pár slov, takže to vůbec nevadí.
Super práce !! Hru mám již delší dobu a přestože anglicky umím, hraju hry s češtinou, protože si je lépe užiju a tento překlad je povedený. Velmi děkuji a zasílám na kávičku
Diky moc za preklad. Nečakane som si hru fakt uzil. Podla mna lepsie ako Blair Witch. Nenarazil som ani na jednu chybu v preklade ani v diakritike. Ani som nedufal ze sa tato hra docka prekladu.

Top