• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
The Town of Light

Dokončen The Town of Light 1.00

Verze hry
STEAM
Získané texty
100%
Překlad
100%
Testování
100%
Town of Light 1.jpg


The Town of Light se jeví jako klasická hororová explorativní adventura, zdání však trochu klame a hra je mnohem více dramatem a výletem hlavní hrdinky do vlastní minulosti. Nečekejte tedy lekání ani klasickou duchařinu. The Town of Light buduje napětí svým příběhem.


Recenze hry: https://xboxweb.cz/recenze/recenze-the-town-of-light/


Překlad zahájen

Dostala se mi do ruky tahle sice starší, ale nádherná adventurka, založená na kvalitním a mrazivém příběhu jedné dívky. Když jsem si to zkusil zahrát, zjistil jsem, že se od toho nemůžu odtrhnout. A to je dobrý důvod pro to, abych k této hře udělal překlad. Texty se mi podařilo vytáhnout snad všechny, fonty fungují tak se můžu směle pustit do díla.

Na překladu spolupracují:

@Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.Podpora

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět na tento překlad a tím zajistit notnou dávku kávy, potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na:
ÚČET Č. 6857288004/2700
IBAN CZ3327000000006857288004
SWIFT kód (BIC) :
BACXCZPP
QR kód pro přímou platbu: TADY

Ti z vás kdo mě podpoří jakoukoliv rozumnou částkou, budou mít přednostní přístup k betě češtiny, nezapomeňte proto při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru a taky to, na jakou češtinu přispíváte, ať vám ji můžu zaslat. Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)
Autor
Mayki
Staženo
99
Zobrazení
908
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 2 hodnocení

Více překladů od Mayki

Poslední aktualizace

  1. Finální verze češtiny

    Máme dotestováno, čeština může jít do světa. Užijte si tuto parádní atmosférickou adventurku v...
Top