• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

The Town of Light

Dokončen The Town of Light 2024-02-08

Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
Aktuální
Překlad
100%
Testování
100%
Town of Light 1.jpg


The Town of Light se jeví jako klasická hororová explorativní adventura, zdání však trochu klame a hra je mnohem více dramatem a výletem hlavní hrdinky do vlastní minulosti. Nečekejte tedy lekání ani klasickou duchařinu. The Town of Light buduje napětí svým příběhem.


Recenze hry:


Překlad zahájen

Dostala se mi do ruky tahle sice starší, ale nádherná adventurka, založená na kvalitním a mrazivém příběhu jedné dívky. Když jsem si to zkusil zahrát, zjistil jsem, že se od toho nemůžu odtrhnout. A to je dobrý důvod pro to, abych k této hře udělal překlad. Texty se mi podařilo vytáhnout snad všechny, fonty fungují tak se můžu směle pustit do díla.

Na překladu spolupracují:

@Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.


Podpora

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět mi na kávu, tolik potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet níže. Nezapomeňte při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru, ať vám můžu poděkovat.
Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)

aZb02j6.gif


...PODPORA TADY...
Autor
Mayki
Staženo
697
Zobrazení
3.612
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 7 hodnocení

Více překladů od Mayki

Poslední aktualizace

 1. Aktualizace češtiny

  Aktualizace překladu na poslední dostupnou verzi hry.
 2. Finální verze češtiny

  Máme dotestováno, čeština může jít do světa. Užijte si tuto parádní atmosférickou adventurku v...

Nejnovější hodnocení

Nejdřív bych se chtěl vyjádřit k překladu, který byl naprosto super a nenašel jsem jedinou chybku, včetně všech nalezených dokumentů. A ke hře jen to, že jsem rád, že už takové podmínky nikde na světě nejsou v psychiatrických léčebnách, jaké panovaly na přelomu druhé světové války v Itálii. Nechci prozrazovat konec, ale ti doktoři tu mladičkou Reneé prakticky uchodili, místo, aby ji vyléčili, dopadlo to strašně a místo, aby se zařadila zpátky do společnosti, tak byl další mladý život promrhán.
Upvote 0
Vynikající kousek, ze kterého jsem si díky češtině odnesl snad ještě silnější dojmy než při prvním hraní před lety v ENG. Skvělá práce. Nevšiml jsem si žádné chyby v překladu snad až na jediný malý dokument (úmrtní list v první kapitole v archivu) ale ten má jen pár slov, takže to vůbec nevadí.
Upvote 0
Super práce !! Hru mám již delší dobu a přestože anglicky umím, hraju hry s češtinou, protože si je lépe užiju a tento překlad je povedený. Velmi děkuji a zasílám na kávičku
Upvote 0
Diky moc za preklad. Nečakane som si hru fakt uzil. Podla mna lepsie ako Blair Witch. Nenarazil som ani na jednu chybu v preklade ani v diakritike. Ani som nedufal ze sa tato hra docka prekladu.
Upvote 0
Back
Top