• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Borderlands: Nové příběhy z Pohraničí

Dokončen Borderlands: Nové příběhy z Pohraničí 2024-02-08

Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
Aktuální na Steamu
Překlad
100%
Testování
100%
Překlad.jpg


Rozhodni o osudech altruistické vědkyně Anu, jejího ambiciózního "pouličního" bratra Octavia a divoké Fran, která se ohání žabím prakem. Nemáš co ztratit a můžeš všechno získat, a tak se budeš drápat a podvádět v tomto napínavém pětidílném příběhu plném ozbrojených hrdlořezů, nadpozemských bestií a lahodných tacos.
INFO O HŘE

Recenze hry 7/10


PŘEKLAD ZAHÁJEN

I když jsem neměl přímo v plánu překlad na tuhle bláznivou adventuru spáchat, byl jsem osloven s prosbou o překlad a nakonec i přesvědčen. :)
Tento překlad není můj hlavní projekt, momentálně mám rozdělané jiné věci, kterým se věnuji, nicméně budu si odskakovat odpočinout do tohoto překladu. Proto nebudu dávat žádné termíny na jeho dokončení. Až to bude, tak to bude...


NA PŘEKLADU SPOLUPRACUJÍ

@Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře, technika
@Spyker Tym - poctivý test kompletní hry, za což mu patří můj velký dík


Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.


Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.


PODPORA

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět mi na kávu, tolik potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet níže. Nezapomeňte při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru, ať vám můžu poděkovat.

Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)

Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)

Kafíčko PH.gif...PODPORA TADY...
Autor
Mayki
Staženo
486
Zobrazení
4.113
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 1 hodnocení

Více překladů od Mayki

Poslední aktualizace

 1. Finální verze češtiny

  Překlad byl dokončen, myslím že i celkem dost otestován. Nicméně pokud narazíte na nějakou...

Nejnovější hodnocení

S
Tak tahle CZ nemá chybu, jde vidět, že autor si dal opravdu záležet a je to dělané srdcem. V této filmové hře od studia 2K je hodně pouličního hovorového slangu se spoustou vtipných hlášek sprostých slov a dalšího, jinak nikde neviděných výrazů, citoslovcí a přímé řeči, které bylo nutné přeložit a vyjádřit česky, autor je prostě jednička. Věřím, že tahle hra byla dřina pro něj, ale popral se tím fakt dobře. Doporučuji všem hru, alespoň vyzkoušet i přes její špatné hodnocení. Doufám, že další hra z téhle dílny už bude zase střílečka!
Upvote 0
Back
Top