• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
The Town of Light

The Town of Light 1.00

Mayki

Překladatel
Mayki přidal/a nový překlad:

The Town of Light - Čeština do temného a mrazivého příběhu z psychiatrické kliniky

Zobrazit přílohu 41262

The Town of Light se jeví jako klasická hororová explorativní adventura, zdání však trochu klame a hra je mnohem více dramatem a výletem hlavní hrdinky do vlastní minulosti. Nečekejte tedy lekání ani klasickou duchařinu. The Town of Light buduje napětí svým příběhem.


Recenze hry: https://xboxweb.cz/recenze/recenze-the-town-of-light/

Překlad...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

Mayki

Překladatel
Přeloženo 100% všech textů hry, trochu se ještě bude testovat a potom může jít čeština do světa.
Musím ale říct, že mě tahle hra dostala. Ne grafikou, ne hratelností, ale příběhem a vůbec tím, co se v té hře děje. To se mi často nestává, ale při hraní mi běhal mráz po zádech a po dohrání hry jsem zůstal s pusou otevřenou zírat na monitor. Prostě paráda, určitě doporučuji všem, kteří milují mrazivé příběhy. A když si pomyslím, že je to skoro podle skutečné události... (y)
 

Repry

Člen
Hru mám na Steamu, instalace češtiny proběhne s chybou "Created With Unlicensed Compiler. Please Buy The PRO Version to Distribute Your EXE". Po spuštění hra zůstává v angličtině.
 

Mayki

Překladatel
Tak instalátor opraven a otestován, vše by už mělo být funkční. Ještě jednou díky za upozornění... ;)
 

Repry

Člen
Tak hru jsem právě dohrál a musím vyseknout poklonu, překlad je vynikající a profesionální. Těším se na Maykiho další fantastickou práci.
 
Top