• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
Aktuální na STEAMu
Překlad
100%
Testování
100%
Čeština.jpg


State of Mind je futuristický herní thriller nořící se do transhumanismu. Hra zkoumá témata odloučení, disjunktury a znovusjednocení ve světě, který je rozdělen mezi dystopickou materiální realitou a utopickou virtuální budoucností.

PŘEKLAD ZAHÁJEN

Dostala se ke mně velice zajímavá adventura s parádním příběhem který mě chytil a už nepustil. Rozhodl jsem se pro vás tuhle sice postarší, ale pořád dobrou hru přeložit. Jelikož na tom ve volných chvílích už nějaký čas dělám, tak i když tam textů není zrovna málo, blíží se překlad ke snad zdárnému konci. Nemělo by to trvat už moc dlouho.


NA PŘEKLADU SPOLUPRACUJÍ

@Mayki (moje maličkost) - překlad všech textů ve hře
@termit - technika překladu


Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.
PODPORA

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět mi na kávu, tolik potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet níže. Nezapomeňte při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru, ať vám můžu poděkovat.

Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)

Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)

Kafíčko PH.gif
...PODPORA TADY...

Autor
Mayki
Staženo
317
Zobrazení
1.899
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Mayki

Poslední aktualizace

 1. Finální verze češtiny

  Finální verze češtiny, ponořte se do dobrodružství v dystopické budoucnosti, přijdete všem...
Back
Top