• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Pillars of Eternity II: Deadfire

Připravuje se Pillars of Eternity II: Deadfire

Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
5.0
Překlad
41%
Pillars_-_PH.png


Vážení přátelé, po dlouhém rozmýšlení jsme se nakonec rozhodli pustit do překladu hry Pillars of Eternity II: Deadfire.

Pronásledujte zlotřilého boha na souši i na moři v pokračování mnohokrát oceněného RPG Pillars of Eternity. Staňte se kapitánem lodi na nebezpečné dobrodružné výpravě napříč rozsáhlým neprobádaným souostrovím Deadfire. Podrobte svět své vůli a prozkoumejte hlubiny nekonečných možností, včetně detailního přizpůsobení postavy, naprosté svobody průzkumu a smysluplnějších voleb na každém kroku.

Ponořte se do hlubšího zážitku z RPG hry pro jednoho hráče – hra Deadfire, obohacená o nejmodernější technologie a funkce, staví na základech klasického hraní D&D s výrazně vylepšenou grafikou, hlubšími herními mechanismy a zcela novým ručně vytvořeným dobrodružstvím, kde na volbách skutečně záleží.

Objevte nový region Deadfire – vytyčte si lodí svůj vlastní směr a prozkoumejte bohaté a exotické ostrovy, objevujte nová místa, komunikujte s jejich obyvateli a zapojte se do plnění nejrůznějších úkolů v každém přístavu.

Sestavte si svou družinu a přizpůsobte si své společníky – vyberte si ze 7 různých společníků, kteří se k vám připojí na vašich výpravách, a každému přiřaďte několik tříd a hlubších schopností. Staňte se svědky vývoje jejich osobních vztahů a interakcí díky novému systému společníků.

Vedoucí týmu: @riget
Technici: @palko @Flu
Překladatelé: @Choreveh @Zaltan852 @Plechovka @DieFakSlow @H1karoto @Drakefran @BeD3ath

A speciální poděkování patří @Tisenka , který začal hru překládat sám a následně poskytl svoje data jako podklad pro začátek překladu.


Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Snimek_obrazovky_2023-05-04_214446.pngSnimek_obrazovky_2023-05-04_222158.pngSnimek_obrazovky_2023-05-04_221855.pngSnimek_obrazovky_2023-05-04_214639.pngSnimek_obrazovky_2023-05-04_214404.pngSnimek_obrazovky_2023-05-04_214141.png
Autor
PH Squad
Zobrazení
27.752
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od PH Squad

Poslední aktualizace

 1. Půjdeme do konce

  Zdravím vás přátelé :-) jistě jste si všimli situace, která se děje tady na foru ohledně jeho...
 2. Aktualizace 12.1.2024 - Blížíme se k polovině

  Tak a je tu rok 2024 a s ním i nové zprávy. Na konci roku jsme si s týmem sedli a pokecali o...
 3. Aktualizace 20.11.

  Přátelé, kamarádi našli sledovatelé. Dnes se na vás obracím s prosbou o pomoc s překladem. Náš...
Back
Top