Pillars of Eternity II: Deadfire

Připravuje se Pillars of Eternity II: Deadfire

Přátelé, kamarádi našli sledovatelé.

Dnes se na vás obracím s prosbou o pomoc s překladem. Náš tým lehce prořídl a díky tomu se náš postup zpomalil. Někteří z vás se těšili, jak si brzo už tuhle hru zahrají v češtině, ale momentálně je tahle vidina daleko.

A s tím se na vás obracím s pomocí. Hledáme další podporu do našeho týmu a to speciálně překladatele.

Pokud se mezi vámi najdou odvážlivci, kteří by chtěli pomoct, můžete vyplnit náborový formulář ;)

Pokud jste dočetli až sem, tak vám děkuji za váš čas i za to, že jste jen zvážili tu možnost pomoct :)
Opět přicházíme s novinkami z průběhu překladu.
Důležitá zpráva je, že jsme stále tu :) a pokračujeme v překladech.

Dalo by se tedka říci, že se blížíme k dalšímu většímu milníku. A to se jedná o zpracování první části hry, která obsahuje tvorbu postavy, encyklopedii a první ostrov.

Překladatelé udělali, co mohli a co našli a teď to přijde do ruky testerům a korekci. Což znamená, že aktuální češtinu je možné vzít a dát do hry a spustit si hru v češtině, což je pecka :D .

To ale stále není konec. Náš tým trochu prořídl a nás stále čeká obrovské množství práce na dialogách v další části hry. Držte nám palce, aby to pokračovalo hladce dál a pokud se chcete přidat a pomoct na tomto projektu, tak napište a najdeme způsob, jak dál.

V následujících dnech sem určitě přidáme i screeny ze hry, abyste se mohli pokochat. A pokud chcete vidět i záběr z prvního hraní, tak se stavte na spřátelný stream karporace ( kde se ukážeme, aktuální stav více do podrobna ;)

Za celý tým Pája :)
Ahoj všem,

po menší odmlce opět aktualizace, jak překlad probíhá. Podařilo se nám zvládnout všechny statické věci jako je menu, gui, questy apod.

Nyní se díky tomu můžeme už věnovat dialogům, což je ta obsáhlejší část hry :).Překladatelé se snaží ze všeho volné času, aby tato část šla dobře a hladce dál ku předu
Celý překladatelský tým se do začátku pustil s plnou silou a už po přibližně 4 týdnech máme za sebou 16% hry přeloženo. Což je krásný výsledek.

V tuhle chvíli je přeloženo téměř vše z oblasti tvorby postav a rozhraní :). A abyste se mohli podívat, jak to vypadá, tak tady máte pár ukázek ze hry ;)


01.png

Přílohy

 • 02.png
  02.png
  1,5 MB · Zobrazení: 492
 • 03.png
  03.png
  2,3 MB · Zobrazení: 462
 • 04.png
  04.png
  1,5 MB · Zobrazení: 500
Back
Top