• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Verze hry
v.1.16
Získané texty
100%
Překlad
23%
Korektura
0%
Tvorba instalátoru
0%
Testování
0%
Příprava češtiny pro Mr. Prepper
Hra byla v minulosti již překládána jiným překladatelem přímo pro vývojáře této hry, bohužel s překladem sekl a nebyla dokončena. Jelikož vývojář nereaguje na mé e-maily, ve kterých píši, že překlad zdarma dopřeložím, rozhodl jsem se to dokončit alespoň pro fanoušky prekladyher.eu

Díky za úpravu FONTŮ: @termit

ZBÝVÁ PŘELOŽIT

Screenshot_3.png


mrprepper.png
Nezávislé holandské studio Rejected Games vydalo ve spolupráci s vydavatelstvím PlayWay zajímavý survival s názvem Mr. Prepper, který asi mnohým z vás připomene Fallout Shelter.

Po vzoru populárního titulu od Bethesdy nabízí Mr. Prepper stavbu protiatomového krytu, který by měl představovat dostatečnou ochranu před blížící se jadernou válkou.

Kromě samotné stavby podzemního bunkru vás čeká výroba různých nástrojů, pěstování potravin, obchodování se sousedy a další činnosti nutné k přežití. Fanoušci survival her si tak bezesporu přijdou na své.


Pro získání určitých předmětů či surovin se na čas vypravíte i mimo svůj úkryt. V případě delších přesunů napříč nebezpečným světem budete moci využívat dopravní prostředky.

Hra je k dispozici na Steamu za příjemných 15 eur.Autor
woytman
Zobrazení
474
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od woytman

Poslední aktualizace

  1. Aktualizace 1.16 + VIDEO z překladu

    Podklady byly aktualizovány na verzi 1.16. Technika vyřešena díky @termit. Krátká ukázka z překladu
Top