• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Mr. Prepper

Mr. Prepper

woytman

Člen
woytman přidal/a nový překlad:

Mr. Prepper - V survivalu mr. Prepper budujete vlastní bunkr před blížící se apokalypsou

Příprava češtiny pro Mr. Prepper

Nezávislé holandské studio Rejected Games vydalo ve spolupráci s vydavatelstvím PlayWay zajímavý survival s názvem Mr. Prepper, který asi mnohým z vás připomene Fallout Shelter.

Po vzoru populárního titulu od Bethesdy nabízí Mr. Prepper stavbu protiatomového krytu, který by měl představovat dostatečnou ochranu před blížící se jadernou válkou.

Kromě...​

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

woytman

Člen
@Pestr jelikož jsem dokončil PCBS a nevěděl do čeho píchnout, zkusil jsem stáhnout a rozbalit tuto hru a zjistil že je z 60%přeložena a byla by škoda to nedotáhnout do konce.
 

AliG

Člen
Zdravím je fajn, že ses pustil do překladu této hry. Jen co se týká tvého dotazu na fóru proč není překlad ve hře. Je to proto, protože si hodně lidí stěžovalo, že je překlad špatný tak ho vývojáři dali pryč ze hry. Bylo by dobré, kdyby jsi to přeložil celé od znovu správně a pak kontaktoval vývojáře o zpětné vložení češtiny do hry.
 

Paras

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
V rámci "duševního vlastnictví" by bylo dobré ten překlad udělat kompletně nový a nenavazovat na starý, který byl nekvalitní. Pokud se zachovají špatné věci, může to autor původní češtiny napadnout a budeš bez překladu. :)
 

Bigmelounekk

Nováček
Co jsem si dvakrát psal s tvůrci hry(naposled minulý týden), tak se stále dušují, že ten původní překladatel to dokončí...někdy a navíc není moc komunikativní. Ale možná budeš rychlejší a kvalitnější. Držím palce
 

woytman

Člen
Také, že to překládám celé od znovu, tohle je klasický google.translate CTRLC CTRLV.. Jde vidět, že autor neměl hru ani jednou spuštěnou, bohužel to dnes tak chodí, lidé vezmou texťák a překládají bez kontextu a pak to takhle dopadá.

I kdyby byl rychlejší či ne, opravdu bude mít někdo zájem o češtinu, která není česky ?
1622902832838.png

Co tím básník chtěl sdělit?
 
Naposledy upraveno:

woytman

Člen

woytman

Člen
Ahoj, určitě. Jen ještě budeš muset počkat, bude to mít smysl někdy nad 80-90%. Teď je ještě příliš brzy, sháním předčasně, abych nemusel nikoho nahánět těsně před dokončením překladu ;)
 
Top