• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Kona

Dokončen Kona 2021-03-08

Verze klienta
  1. Steam
Verze hry
Aktuální
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Kona_česky_1.jpg


Atmosférická adventura Kona vám dá za úkol zjistit, co se stalo se zapadlou vesničkou a jejími obyvateli. Hledání stop a odkrývání tajemství ale není jediná výzva. Postaví se proti vám také samotná krajina severní Kanady.Recenze hry: Kona – Dokážete vyriešiť tajomstvo kanadskej divočiny? – SomHrac.sk

Překlad zahájen

Dostala se mi do rukou tahle sice postarší, ale hodně chytlavá mysteriózní adventurka. Nemusel jsem se dlouho přemlouvat a po vyřešení počátečních obtíží se získáním všech textů a úpravou spousty fontů už nic nebrání tomu, abych se mohl pustit do překladu. Textu tam ale není zrovna málo, nicméně se s tím opět poperu "snad" se ctí... ;)

Na překladu spolupracují:

Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře
termit - technika, fonty

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.
Podpora

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět na tento překlad a tím zajistit notnou dávku kávy, potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet níže.
Ti z vás kdo mě podpoří jakoukoliv rozumnou částkou, budou mít přednostní přístup k betě češtiny, nezapomeňte proto při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru a taky to, na jakou češtinu přispíváte, ať vám ji můžu zaslat. Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)

aZb02j6.gif


...PODPORA TADY...
Autor
Mayki
Staženo
704
Zobrazení
2.911
Typ souboru
rar
Velikost souboru
87,8 MB
Hash
965fe7fa823afdccaffa9900c8ca7584
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 4 hodnocení

Více překladů od Mayki

Poslední aktualizace

  1. Finální verze češtiny

    Finální otestovaná verze češtiny, užijte si ponurý mysteriózní příběh v češtině... ;)

Nejnovější recenze

Moc děkuji za překlad, je parádní, nenašel jsem snad žádnou chybu až na divné složení věty o té sekretářce v obchodě :-). Navíc mě tato čeština přivedla k teto hře a jsem za to moc rád, tak i za to díky!
Mayki
Mayki
Děkuji za hodnocení překladu, jsem rád že se ti líbil a mohl sis tu hru užít v češtině. Překlad byl dost složitý z důvodu toho, že ta hra je původně francouzská a angličtina byla už vlastně překladem, proto možná ta krkolomná věta. Ale snažil jsem se co to šlo...
Jsem strašně rád, že se do toho někdo opřel. Všechnu čest autorovi překladu. Čeština je výborná a i kdyby byla poločesky nevadí mi to :).
Nedúfal som, že po tých rokoch od vydania nejaký preklad vznikne a už vôbec nie, že bude taký kvalitný. Vďaka!

Top