• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Kona

Kona 2021-03-08

Mayki

Překladatel
Mayki přidal/a nový překlad:

Kona - Čeština do mysteriózní adventury

Zobrazit přílohu 38773

Atmosférická adventura Kona vám dá za úkol zjistit, co se stalo se zapadlou vesničkou a jejími obyvateli. Hledání stop a odkrývání tajemství ale není jediná výzva. Postaví se proti vám také samotná krajina severní Kanady.


Recenze hry: https://somhrac.sk/2017/03/25/kona-recenzia/

Překlad zahájen

Dostala se mi do rukou tahle sice...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

Mayki

Překladatel
Menší oprava instalátoru, nahrál jsem jiný soubor, už je to opraveno. Všem koho jsem tím zmátl se omlouvám... :)
 

PCLKPD

Nováček
verze hry 5.6.2.10654012 nebo 5.6.2.37180 nevim kde to najit jinak než ve vlastnostech..sem stahl nekde free a po vyzkoušeni si ji pak koupím jako vždy ale prave mi nejde no...
 
Potvrdzujem na gogu nejde spustit, urobi pri spusteni podobne ako pisal PCLKPD.
Ak prepisujem postupne subory upravenymi subormi z cestinou, aj tak sa nedostanem do hry, napr postupim cez uvodne videa ale do meny sa uz nedostanem. Vie to niekto prerobit i na gog verziu?


verzia gog Kona 07-08-2017 14034 co myslim je najnovsia gog verzia pozeral som cez gog databazu....
 

Mayki

Překladatel
Tak jsem se na to podíval, omlouvám se, ale je tam úplně jiná struktura textů, i fonty jsou v jiných souborech. Byla by to strašná práce to překopat a na to opravdu nemám čas.
Navíc je Kona nyní v akci na různých stránkách které prodávají STEAM klíče a stojí od 40 Kč do 120 Kč.. Takže se ta práce s předěláváním vůbec nevyplatí.
 
Naposledy upraveno:
Top