• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
This War of Mine

This War of Mine cz20210301

tak jsem si přečetl celou historii diskuze a dovolím si odpovědet sám: budu muset počkat na novou aktualizaci. Nicméně velké díky překladatelům, odvádíte dobrou práci pro nás všechny, kteří neovládají tak dobře jazyky :). Alespoň, že už byla aktualizovanána Rise of Tomb Raider v8.0, tak se budu mít do doby aktualizace alespoň čím zabavit :). ještě jednou díky.
 
Žeby hotovo?
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Zkusil jsem a funguje to čeče tak to asi dali kluci jedni ušatí :)Velká poklona.
 
hmm tak raději ještě počkat některé lokace se zdají býti nepřeložené.
 
Čo som ja čítal tak nemala byť čeština určená na verziu 2.2.1 ?
Aspoň na oficiálnej stránke je prezentované že je to na verziu 2.2.1
 
ono je možný že na ten babel ještě nenasadili texty pro Anniversary update (3.00 a výš)
 
Tak uz neaku dobu je cestina na verziu 3.00 k dispozici
 
a je tam vše přeložené ? Jako všechny lokace atd?
 
Včera som to hral a Lokácie tam všetky preložené nie sú minimálne dve lokácie z Anniversary Update-u chýbajú. Čo som tak postrehol.
 
Aktuálne je preložených a schválených 96.82% textu z Anniversary updatu.
 
takže se obávám že překlad zůstal na 96 % a nikdo již o dokončení nemá zájem:( Pokud se někdo najde stačí se zaregistrovat zde :
http://babel.thiswarofmine.com/

a může to zkusit dodělat mají na to celkem sympatický nástroj.
 
Robí robil teda niekto na tom preklade vlastne do preklade ? Nakoľko teraz som pozrel tak je tam 97.33% schválených a čaká sa na 2% na schválenie.
Tak ma to zaujíma či nemá niekto nejaké info.
 
ne ale da se to hrat i ze soucasnou CZ co hra nabizi jen par loakci a par udalosti je bez textu:(
 
Aha ja som si práve myslel že sa niekto toho chytil a dokončí to keď je tam na spracovanie 2% :(
A áno to viem že sa to dá hrať aj s touto Cz to som písal už dávno ale práve že tam nie sú preložené tie nové a fakt pekné lokácie :(
A ešte k tomu vyšiel update 3.0.3 aspoň na GoG-u

A keby niekto kto je zaregistrovaný na babeli sem postol texty ? Možno by sa niekto toho nakoniec chytil a do preložil to. Lebo takto sa ani nevie koľko vôbec ešte chýba normostrán na preklad.
 
Texty sa z Babelu nedajú exportovať v editovateľnej podobe. Kto chce prekladať, musí priamo cez ich web.
 
Koukal jsem na to a úplně tomu nerozumím, zdá se mi, že v tom co chybí k překladu, tak už jsou vloženy návrhy na překlad a čeká se jen na schválení autora překladu? Nebo autorů hry?
 
Čakajú na schválenie od moderátora prekladu. Až potom to prevezmú vývojári.
 
No lenže je taký problém že žiaden moderátor CZ prekladu nie je + Nie je ani žiaden Admin čo by pridelil toho moderátora prekladu čiže teraz sa musí čakať kým vyškolia Admina ktorí následne bude plniť túto funkciu a môže to trvať aj dosť dlho. A inak CZ preklad je celí hotový všetko je komplet preložené akurát posledné 3 percentá už nik neschválil.
 
Aha už to tam čítam. Karol asi zmenil funkciu :D Takže len vyčkať, kým bude zaškolený.
 
Tak češtinu som dokončil po odsúhlasoval som už preložené odstavce ktoré chýbali a čeština by už mala byť kompletná stačí už iba počkať dokým ju babel zverejní alebo pre nedočkavcov toto nahrať do C:\Users\(Názov PC)\Documents\This War of Mine a hru budete mať komplet na 100% v CZ :) Nechal som v tom Rare aj Original Czech.lngp
Dúfam že si ju užijete tak ako ja.
 

Přílohy

  • This War of Mine.rar
    1,5 MB · Zobrazení: 157
Funguje tento preklad na steam verziu ktorá je teraz v predaji?
This War of Mine: Anniversary Edition?
 
Čeština je upravená a Funguje na verziu Gog ktorú ja vlastním.
Zo Steam verziou by ti musel poradiť @Jetro ktorý mi sám písal a potom češtinu rozbehol.
 
Back
Top