• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
This War of Mine

Připravuje se This War of Mine 6.0.0+

Autor
unread
Staženo
3.578
Zobrazení
3.578
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
4,26 star(s) 27 hodnocení

Nejnovější recenze

Bohužel, neaktualizovaná, zastaralá. 1 hvězda navíc za to, že alespoň nějakej překlad je k dispozici. Nechce se toho překladatel nebo nějaký nástupce ujmout? Rád podpořím :).
škoda že už nikomu se nechce aktualizovat na novou verzi :( Po případě i DLC
Zastaralé >.< ...........................................................................
Překlad pro super hru, jen škoda, že hra je už ve verzi 4.0.0.. Můžeme očekávat nějakou tu aktualizaci češtiny? :)
Překlad parádní, jen bych se též přimluvil za aktualizaci na verzi 3.0.3 či vyšší. Předem díky! Válce zmar!
Doteraz som hral verziu 3.0.1 všetko šlo v pohode až na nepreložené nové lokácie. Dnes vyšla verzia 3.0.2 kde pridali podporu čínskeho jazyka a prestala fungovať v preklade správne diakritika. Pracuje sa ešte na tomto preklade? Veď tam nie je až tak veľa textu :)
Ahoj, díky za překlad Funguje i na Zakoupenou hru na Originu, jen se chci zeptat zda nadále pokračuješ na překladu DLC s dětmi. Aktualizoval si to naposledy před pár měsíci, díky
čeština super, jen mě teda zaraží proč nefunguje dal... při prvním spuštění funguje a u příštího spuštění už nefunguje ani při nové instalaci češtiny,jedině odinstalovat hru a znova nainstalovat pak nainstalovat češtinu a funguje ale příští spuštění zas nefunguje:) nechápu a pořád odinstalovávat a instalovat hru i češtinu nehodlám
D
super překlad diky moc jen tak dále :)
D
jste fakt borci :) velký díky.
Top