1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Pillars of Eternity Zákl.hra+datadisky (3.07)

Dokončen překlad základní hry i datadisků

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
 1. Corvus

  Corvus Člen

  Neskutečně se těším!!! Opravdu moc. Už se nemůžu dočkat až si tento skvost zahraju v češtině. Díky za vaši práci!!!
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
 2. rognort

  rognort Člen

  Je to super hra. Bohužel po asi 20ti odehraných hodinách mě už přestalo bavit hrabání ve slovníku. Hoši-vývojáři mají opravdu velkou slovní zásobu na rozdíl ode mne. Budu si tedy ještě muset počkat až to doděláte. Držím vám pěsti.
   
 3. Corvus

  Corvus Člen

  Naprosto chápu. Já sice zase až takový problém nemám, ale u těchto extrémně ukecaných her je lokalizace opravdu už skoro nutná, pokud si chce člověk hru užít naplno. Navíc u Pillars už to zase až taková legrace není. Čili hru mám nachystanou a už se nemůžu dočkat až budou titulky naprané ve hře. Snad se brzy dočkáme.
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
 4. Warhead22

  Warhead22 Člen

  Ahoj všem.Myslíte že do vánoc by čeština mohla být venku?To by byl hezký dárek:)!
   
  • Souhlasím Souhlasím x 1
 5. Nippo

  Nippo Tým COTT Člen

  Skúsime to stihnúť, ale zaručiť to na 100% nevieme :)
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 3
 6. prudislavCZ

  prudislavCZ Člen

 7. Onderacek

  Onderacek Člen Zabanován

  Dobrý den, pár měsícu uběhl oa ptám se :D zda nějak pokročila česká lokalizace na tuto krasnou Rpg gamesku?? ... předem díky za odpověď ..
   
 8. Onderacek

  Onderacek Člen Zabanován

  to je pěkné :D ale rád bych vědel jestli bude nějaký přibližný termín vydání ? .. nebo jak to vůbec bude probíhat ?
   
 9. Rilifaen

  Rilifaen Člen

  No, zatím jsme zhruba v polovině korekcí (60 %) a začalo se s nimi v září. Tím pádem to nejpravděpodobněji nebude v lednu ani v únoru. Po dokončení korekcí, pokud ve hře nebude nějaká vyloženě problematická část, by se chvilku dělaly nějaké závěrečné úpravy (jen bych třeba zběžně projel hlavní herní termíny, jestli vše sedí a je jednotné; pak podruhé strojové úpravy třeba jednopísmenných předložek, aby nebyly na konci řádku a co tak ještě bude potřeba). Až už se budeme blížit ke konci, budu moci termín odhadnout přesněji, ale zatím to úplně ještě nejde.
   
 10. Corvus

  Corvus Člen

 11. Rilifaen

  Rilifaen Člen

  Díky za tip, o tom dokumentu jsem ani nevěděl. Zatím máme vedlejších materiálů k překladu docela dost, ale třeba časem jo. Problém ale je, že zdarma je jen trailer a celé video je pak nutné pořídit za dolar a nevím, kolik lidí to udělá – takže zas bych nechtěl překládat hodinu a půl dlouhé video (a z odposlechu), aby to využili všehovšudy tři lidi.
   
 12. BigHarold

  BigHarold Člen

  Zase vám vypadl hosting na pillars.funsite.cz
  Nemůžete zvednout data? Když vám kvůli tomu už dvakrát odstavili stránky? Je to o tom že už není vyšší limit nebo je to jen otázka peněz?
   
 13. BigHarold

  BigHarold Člen

  S tím posuvník tady jedete. Tim tempem co se to hýbe poslední dobou tak by to mohlo byt do konce roku pomalu hotové :) No do konce ledna skoro určíte :)
   
 14. Kéž by to bylo už v lednu :)
   
Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku