• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Tormented Souls

Připravuje se Tormented Souls

Verze hry
Aktuální na STEAMu
Získané texty
100%
Překlad
5%
Testování
0%
Překlad.jpg


Hra Tormented Souls je návratem ke klasickému hororovému survivalu, který je inspirovaný originální sérií Resident Evil a Alone in the Dark. Tormented Souls přináší modernizaci pro novou generaci s nečekaným zvratem v dobrodružství s pevnou perspektivou...


Recenze hry:
Překlad zahájen

Jelikož sérii her Resident Evil mám opravdu v oblibě, hlavně její první části, rozhodl jsem se přeložit i tenhle počin, který se touto sérií velmi inspiroval. Nebude to ale můj hlavní projekt, teď se na plno věnuji kyberpunkovému šílenství The Ascent, takže tady si jen občas odskočím k překladu, když už budu mít kyberpunku plnou hlavu.

Na překladu spolupracují:

Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře
termit - technika, fonty

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.Podpora

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět na tento překlad a tím zajistit notnou dávku kávy, potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet níže.

aZb02j6.gif


ÚČET Č. 6857288004/2700
IBAN CZ3327000000006857288004
SWIFT kód (BIC) :
BACXCZPP
QR kód pro přímou platbu: TADY

Ti z vás kdo mě podpoří jakoukoliv rozumnou částkou, budou mít přednostní přístup k betě češtiny, nezapomeňte proto při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru a taky to, na jakou češtinu přispíváte, ať vám ji můžu zaslat. Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)
Autor
Mayki
Zobrazení
561
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Mayki

Top