• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
The Quarry

Připravuje se The Quarry

Verze klienta
  1. Steam
Verze hry
Aktuální na Steamu
Překlad
65%
Testování
40%
the-quarry-exclusive-screening.jpg


Poněkud pomalý rozjezd příběhu a zdánlivá předvídatelnost žánrových klišé sice neudělají nejlepší první dojem, ale jakmile věci naberou spád, hra se promění v jeden z nejlepších hororů posledních let, který snese srovnání třeba i s Resident Evil Village. Pokud jste nehráli (příliš podobnou) Until Dawn, klidně si k hodnocení ještě bod přidejte...RECENZE HRY


PŘEKLAD ZAHÁJEN

A je to pět tady, další hororová hra od vývojářů ze Supermassive Games mě nemůže nechat chladným, ihned po vydání dema jsem se vrhnul zkoumat techniku a jestli se mi podaří dostat ke všem textům, jelikož hry od výše zmíněného studia dělají při překladu řádné problémy. No, nebudu vás natahovat, techniku a fonty mám vyřešené, tudíž se směle můžu pustit do překladu...

NA PŘEKLADU SPOLUPRACUJÍ

Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře, technika
Termit - fonty

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.PODPORA

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět na tento překlad a tím zajistit notnou dávku kávy, potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet níže.
Ti z vás kdo mě podpoří jakoukoliv rozumnou částkou, budou mít přednostní přístup k betě češtiny, nezapomeňte proto při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru a taky to, na jakou češtinu přispíváte, ať vám ji můžu zaslat. Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)

aZb02j6.gif


...PODPORA TADY...
Autor
Mayki
Zobrazení
5.506
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Mayki

Top