• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
The Medium

Dokončen The Medium 1.01

Verze klienta
  1. Steam
Verze hry
Aktuální
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Medium1.jpg


Děsit lze mnoha způsoby. Dobře budovanou atmosférou jak za starých časů, lekačkami dle moderního mustru a dějem, pakliže je scénárista dostatečně vynalézavý a nespadne do léty omletých klišé. Nahánět hrůzu je možné i technickým stavem hry, ale zrovna v této disciplíně Bloober Team výrazně nevyniká. Přestože je z Polska. Spíše se zaměřuje na lidskou mysl, z níž tahá ty nejtemnější obavy. Protože největším nepřítelem není stín nalomené větve v šeru noci, ani meluzína úřadující v podchodu. To představivost a strach jsou ti neviditelní manipulátoři. A že jste médium ještě neznamená, že si s vámi nepohrají...Recenze hry: Recenze The Medium - Zing


Překlad zahájen

Na tuhle hru jsem se vážně těšil, je od mých oblíbených tvůrců a je to i můj oblíbený žánr. Podařilo se mi vydolovat texty, fonty taky fungují tak se směle můžu pustit do práce. Pokusím se to dokončit co nejdříve, aby jste si mohli tuto novinku vychutnat hezky česky...

Na překladu spolupracují:

Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře
termit - technika, fonty

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.
Podpora

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět na tento překlad a tím zajistit notnou dávku kávy, potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet níže.
Ti z vás kdo mě podpoří jakoukoliv rozumnou částkou, budou mít přednostní přístup k betě češtiny, nezapomeňte proto při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru a taky to, na jakou češtinu přispíváte, ať vám ji můžu zaslat. Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)

aZb02j6.gif


...PODPORA TADY...
Autor
Mayki
Staženo
3.294
Zobrazení
12.669
Typ souboru
rar
Velikost souboru
714,3 KB
Hash
58308133370b46d1ebb2975513e00c15
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 6 hodnocení

Více překladů od Mayki

Poslední aktualizace

  1. Aktualizace češtiny

    Oprava instalátoru češtiny, který byl falešně detekován Windows Defenderem jako infikovaný, teď...
  2. Finální verze češtiny

    Finální verze češtiny ještě na poslední chvíli aktualizovaná na poslední dostupný patch hry 1.2...

Nejnovější recenze

Tak hru som už prešiel a nepostrehol som tam žiadne chyby.
CZ Preklad je na 100% OK .
Len by som asi odstránil tie slová čo boli v zátvorkách...ako napr: (smiech) atd...ale to už asi majú tak vývojari hry. Maiky je proste stroj na prekladanie,klobúk dole. :)
Veľmi kvalitný preklad na profesionálnej úrovni, na žiadne chyby ani preklepy som nenarazil :)
Děkuji moc šlape to parádně i na GOG verzi. Hra je parádní a s cz titulky je to ještě lepší :-)
To bola ina rychlovka. Velke dik za preklad, s cestinou si to vychutnam o poznanie lepsie.
Ďakujem veľmi pekne za preklad do tejto skvelej hry, ste super :-) S prekladom od vás si túto skvelú hru určite užijem naplno :-)
Top