• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

The Dark Pictures: Man of Medan

Dokončen The Dark Pictures: Man of Medan 1.10

Verze klienta
  1. Steam
Verze hry
Aktuální
Překlad
100%
Testování
100%
Překlad.jpg


Slušný horor, který vás bude pár hodin řádně děsit tajemným příběhem a klaustrofobními prostory rozpadající se lodi. Zároveň další vydařený zářez studia Supermassive Games. Pokud máte rádi tento žánr, dejte Man of Medan šanci. Sice není nejdokonalejší, ale rozhodně nabídne dostatek zábavy na to, abyste se do něj pustili znovu...Recenze hry:

Překlad zahájen

Překlad téhle hry už začínal několikrát, ale pokaždé jaksi záhadně vyšuměl do ztracena. Mám tenhle typ her rád, takže jsem se podíval na techniku a texty. Nebudu vám nic nalhávat, textu je tam opravdu hodně. Zatím nejvíc ze všech mých přeložených her. Nicméně jdu do toho a snad se dílo podaří. Prioritou ovšem bude překlad singleplayeru, pouze pokud to bude možné a zbude dost sil, pokusím se přeložit i multiplayer. Nečekejte ale žádnou rychlovku překladu, nějaký čas si to zabere... ;)

Na překladu spolupracují:

Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.Podpora

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět na tento překlad a tím zajistit notnou dávku kávy, potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet níže.
Ti z vás kdo mě podpoří jakoukoliv rozumnou částkou, budou mít přednostní přístup k betě češtiny, nezapomeňte proto při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru a taky to, na jakou češtinu přispíváte, ať vám ji můžu zaslat. Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)

aZb02j6.gif


...PODPORA TADY...
Autor
Mayki
Staženo
2.651
Zobrazení
10.955
Typ souboru
zip
Velikost souboru
1,2 MB
Hash
a375d4e69e7b9cdaadf4fef4894ec51e
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 9 hodnocení

Více překladů od Mayki

Poslední aktualizace

  1. Aktualizace češtiny

    Díky uživateli @Iowerth , který mi poskytl parádní zpětnou vazbu a nahlásil pár překlepů, jsem...
  2. Finální verze češtiny

    Tak máme dotestováno, finální verze češtiny je dostupná pro všechny. Užijte si tento parádní...

Nejnovější recenze

Obrovská vďaka, že sa našiel niekto ako si TY dlho som čakal kým sa niekto ujme prekladu a pozerám, že máš rozrobené ďalšie diely, resp. už 3 čo viac dodať neskutočné WOW a obrovské ĎAKUJEM si frajer, preklad je za mňa bez chyby a vďaka tebe si túto pecku môžem užiť. Pokračuj v tom čo robíš, pretože to robíš geniálne. Hru ešte dohrávam, ale ku prekladu nemám čo vytknúť, už len držať palce aby si mal chuť robiť pre nás tak skvelé preklady ako doteraz ☺ ĎAKUJEM
Dohral som aj Little Hope z vašim prekladom ktory bol aj tu aj tam bez chyby. Ale tato čast ma viac bavila. Tesim sa uz na tretie pokracovanie dufam ze pridu z dobrým pribehom . Ale Until Dawn je stale kral
Mayki
Mayki
Pokud by někdy Until Dawn předělali na PC, rád bych se do překladu pustil...
Dakujem velmi pekne za tvoju skvelu pracu ;) Dufam ze v tom budes pokračovať aj nadalej . Nahodou netušite či ekxistuje pokus aj o cz dabing ? Hmm ? ???
Mayki
Mayki
Děkuji za pochvalu, ani nevíš jak to překladatele nakopne k další práci... O dabingu nic nevím, ale mohlo by to být zajímavé...

Top