• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
The Dark Pictures: Man of Medan

Dokončen The Dark Pictures: Man of Medan 1.00

Verze hry
Steam
Získané texty
100%
Překlad
100%
Testování
100%
Překlad.jpg


Slušný horor, který vás bude pár hodin řádně děsit tajemným příběhem a klaustrofobními prostory rozpadající se lodi. Zároveň další vydařený zářez studia Supermassive Games. Pokud máte rádi tento žánr, dejte Man of Medan šanci. Sice není nejdokonalejší, ale rozhodně nabídne dostatek zábavy na to, abyste se do něj pustili znovu...


Recenze hry:

Překlad zahájen

Překlad téhle hry už začínal několikrát, ale pokaždé jaksi záhadně vyšuměl do ztracena. Mám tenhle typ her rád, takže jsem se podíval na techniku a texty. Nebudu vám nic nalhávat, textu je tam opravdu hodně. Zatím nejvíc ze všech mých přeložených her. Nicméně jdu do toho a snad se dílo podaří. Prioritou ovšem bude překlad singleplayeru, pouze pokud to bude možné a zbude dost sil, pokusím se přeložit i multiplayer. Nečekejte ale žádnou rychlovku překladu, nějaký čas si to zabere... ;)

Na překladu spolupracují:

Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.


Podpora

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět na tento překlad a tím zajistit notnou dávku kávy, potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na:
ÚČET Č. 6857288004/2700
IBAN CZ3327000000006857288004
SWIFT kód (BIC) :
BACXCZPP
QR kód pro přímou platbu: TADY

Ti z vás kdo mě podpoří jakoukoliv rozumnou částkou, budou mít přednostní přístup k betě češtiny, nezapomeňte proto při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru a taky to, na jakou češtinu přispíváte, ať vám ji můžu zaslat. Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)
Autor
Mayki
Staženo
715
Zobrazení
5.173
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 3 hodnocení

Více překladů od Mayki

Poslední aktualizace

  1. Finální verze češtiny

    Tak máme dotestováno, finální verze češtiny je dostupná pro všechny. Užijte si tento parádní...
Top