• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
The Dark Pictures: Man of Medan

Dokončen The Dark Pictures: Man of Medan 2024-02-08

 • zřejmě nějaký menší patch trochu přeházel texty a jelikož jsem o tom dostal zpětnou vazbu od uživatele @Gaunt , za což mu moc děkuji, mohl jsem tento postarší překlad poupravit.
 • To se mi líbí
Reactions: lichkangaxx
Aktualizace překladu na patch 1.19
 • To se mi líbí
Reactions: MikiTheOA
Díky uživateli @Iowerth , který mi poskytl parádní zpětnou vazbu a nahlásil pár překlepů, jsem vytvořil novou, opravenou verzi překladu. Kdo jste ještě nehráli, směle do toho... ;)
 • To miluji
Reactions: Miki250
Tak máme dotestováno, finální verze češtiny je dostupná pro všechny. Užijte si tento parádní první díl v češtině...
Back
Top