• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Tacoma

Dokončen Tacoma 1.10

Verze hry
Steam, Epic, GOG
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%


Osud astronautů z netěsnící vesmírné lodi bere dech. Adventura se chlubí filmově kvalitní zápletkou a herní zábavu zdobí nápad s holografickými vzpomínkami.

Recenze hry: https://games.tiscali.cz/recenze/tacoma-recenze-301488
Recenze hry s češtinou: https://blog.ijacek007.cz/Hry/recenze-tacoma


Překlad zahájen

Jelikož můj předešlý překladatelský projekt se chýlí ke konci, poohlédl jsem se po další zajímavé hře, která si dle mého skromného názoru zaslouží překlad do češtiny a tím pádem i zpřístupnění široké české hráčské veřejnosti. Byla by chyba tuto zajímavou hru minout, díky absenci češtiny ve hře.
Díky usilovné práci technika,, který už ze hry vydoloval a předělal do češtiny 10 fontů (ano, opravdu "deset", hra má snad pro každý titulek jiný font), za což mu patří můj veliký dík, nic nebrání tomu, abych se pustil do překladu hry. Tentokrát to půjde trochu pomaleji než je u mě zvykem, blíží se moje 14-ti denní dovolená kdy na to opravdu nesáhnu a potom to je nemalá porce textů, která se ukrývá v této ne příliš dlouhé hře. No ale, překlad se už rozběhl, tak všichni fanoušci příběhových sci-fi her držte palce ať jde práce od ruky.

Na překladu spolupracují:

Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře
termit - technika, fonty

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.


Podpora

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět na tento překlad a tím zajistit notnou dávku kávy, potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet č. 6857288004/2700
Ti z vás kdo mě podpoří jakoukoliv částkou, budou mít přednostní přístup k betě češtiny, nezapomeňte proto při platbě uvádět i váš nick(přezdívku) zde na fóru, ať vám můžu češtinu zaslat. Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)

Aktualizace 29.7.2020

Překlad pokračuje, v průběhu překládání nastaly nějaké technické komplikace (hra začala padat, nešla spustit, nebo nezobrazovala přeložený text), vše se podařilo vyřešit. Technik se opravdu zapotil, mimo jiné muselo být překresleno 12 fontů, čtete správně, opravdu se muselo upravit 12 fontů použitých ve hře a to ještě možná není konečné číslo... :D

Aktualizace 6.8.2020

Hrubý překlad dokončen, začíná betatest... :)
Autor
Mayki
Staženo
253
Zobrazení
1.415
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Mayki

Poslední aktualizace

  1. Aktualizovaná verze češtiny.

    Opraveny drobné chyby v překladu.
  2. Finální verze češtiny

    Tak je to tady, nějaký betatest proběhl tak můžu s klidným svědomím vypustit překlad do světa...
Top