• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Tacoma

Tacoma 1.10

Mayki

Překladatel
Mayki přidal nový překlad:

Tacoma - Čeština do skvěle hodnocené sci-fi adventurky

71mMhsYh.jpg


Osud astronautů z netěsnící vesmírné lodi bere dech. Adventura se chlubí filmově kvalitní zápletkou a herní zábavu zdobí nápad s holografickými vzpomínkami.

Recenze hry: https://games.tiscali.cz/recenze/tacoma-recenze-301488


Překlad zahájen

Jelikož můj předešlý překladatelský projekt se chýlí ke konci, poohlédl jsem se po...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

Mayki

Překladatel
To není koule, domluvil jsem to s Epicem, řekl jsem jim, že jim čeština pomůže s propagací a oni za to zaplatí hosting tohoto fóra na doživotí... :D:D:D
 

Mayki

Překladatel
Takže, pánové a dámy, Tacoma je ode dneška zdarma na EPICu, na nic nečekejte a stahujte. Už jsem po dovolené, takže na češtině opět pilně pracuji... ;)
 

Mayki

Překladatel
Malá aktualizace:
Překlad pokračuje, v průběhu překládání nastaly nějaké technické komplikace (hra začala padat, nešla spustit, nebo nezobrazovala přeložený text), vše se podařilo vyřešit. Technik se opravdu zapotil, mimo jiné muselo být překresleno 12 fontů, čtete správně, opravdu se muselo upravit 12 fontů použitých ve hře a to ještě možná není konečné číslo... :D
 

Mayki

Překladatel
Beta verze češtiny je hotová. Začínám ji rozesílat mezi podporovatele. Pokud někdo překlad podpořil a já se mu zapomněl ozvat, dejte mi vědět, napravím to.
Všem co tento překlad podpořili jakoukoliv částkou moc děkuji, vážím si toho a děkuji vám za projevenou důvěru.
Ti co by ještě měli zájem překlad podpořit a dostat se přednostně k beta verzi češtiny, můžou tak klidně udělat. Více informací o podpoře překladu najdete na stránce s profilem překladu.
https://prekladyher.eu/preklady/tacoma.774/
 

Miki250

Člen
Ďakujem veľmi pekne za finálny preklad hry Tacoma do češtiny, skvelá práca :) Prajem veľa zdaru pri ďalších prekladoch :cool:
 
Naposledy upraveno:

sagul

Člen
Čau, tak jsem se pustil do téhle hry. Čeština jako vždy parádní, zatím jsem narazil jen na pár nepřeložených zpráv. Moc dík za češtinu. Něco málo zas pošlu.
 

sagul

Člen
Ještě tohle. U toho posledního je špatně letopočet nahoře v popisku. Je tam 2018 má to být 2088.Desktop Screenshot 2020.08.27 - 22.23.21.17.pngDesktop Screenshot 2020.08.27 - 22.43.36.84.pngDesktop Screenshot 2020.08.27 - 22.43.43.98.pngDesktop Screenshot 2020.08.27 - 22.43.47.70.pngDesktop Screenshot 2020.08.27 - 23.15.25.78.png
 
Top