• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
0.99.10
Překlad
100%
Popis (ze Steamu):

Songs of Conquest je tahová strategie inspirovaná klasickými tituly z 90. let. Postav se do čela mocných mágů a putuj do neznámých zemí. Bojuj proti armádám, které se ti odváží postavit do cesty, a pátrej po mocných artefaktech. Ovládni svět, než to udělá někdo jiný!

Čeká tě dobrodružství
Prozkoumej širokou nabídku map s různými nepřáteli a cennou kořistí. Vydej se do vzdálených koutů světa plných rozmanitých prostředí a nepřátelských frakcí.

Vybuduj říši
Spravuj své suroviny, objev nová vylepšení a rozšiř své království. Rozvíjej své město dle libosti – spolehneš se na hrubou sílu, magii, nebo obojí? Cest k vítězství vede bezpočet.

Bojuj s nepřáteli
Ponoř se do komplexního bojového systému, ve kterém schopnosti jednotek a magie hrajou klíčovou roli. Kombinuj své jednotky a kouzla a využij výškovou převahu, úzké průchody a tucty dalších strategických prvků, které budeš mít k dispozici.

Sami, nebo společně
Ponoř se do dobrodružství pro jednoho hráče nebo vyzvi své přátele k čestnému duelu, online nebo prostřednictvím lokálního multiplayeru!

Editor map
Vytvoř svá vlastní dobrodružství a kampaně v editoru map a využij stejné nástroje, ve kterých jsme pracovali i my. Skriptuj kampaně a hudbu, vytvoř nové dialogy a sdílej své výtvory s ostatními!

Čtyři frakce
Světem zmítá válka mezi čtyřmi nepřátelskými frakcemi. Arleon, starodávný rytířský řád, jehož členové se přetahují o moc. Rana, prastaré kmeny bojující o přežití v bažinách. Loth, nekromanti probouzející mrtvé. A Barya, odvážní žoldáci a vynálezci, kteří milují peníze, střelný prach a nezávislost.

Pěvecký epos
Poslechni si bardy opěvující tvou cestu za vítězstvím. Každá kampaň má jedinečnou píseň, která vypráví příběh o tvém vzestupu a pádu. Objev jednotlivé verše na svých cestách a vychutnej si celé písně na konci jednotlivých kampaní.


Ukázka CZ z testování:
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Známé problémy:
Sem tam je možné natrefit na nepřeložený text. Pokud ho nenajdete na obrázku pod tímto odkazem (nelze_opravit), prosím o jeho nahlášení. Soubor s texty je velký guláš, takže je možné, že mi nějaký text unikl.
Autor
Jetro
Staženo
7.347
Zobrazení
29.814
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 12 hodnocení

Více překladů od Jetro

Poslední aktualizace

 1. Aktualizace překladu

  v1.30 (květen 2024) - Překlad upraven na nejnovější patch 0.99.10
 2. Aktualizace překladu

  v1.29 (duben 2024) - Překlad upraven na nejnovější patch 0.99.0
 3. Aktualizace překladu

  v1.28 (duben 2024) - Překlad upraven na nejnovější patch 0.98.1

Nejnovější hodnocení

Na hru jsem se moc těšil a musím říct, že čeština je naprosto vynikající a moc za ní děkuji. Nikde jsem nezaznamenal gramatickou či jinou chybu.
Upvote 0
Jetro opět nezklamal a poslal do světa další výbornou češtinu. Za mě další perfektní bezchybná práce, u které můžu mít jistotu, že bude nadále oprašována a bude držet krok s vývojáři, děkuji. :)
Upvote 0
Skvělá práce, jako vždy. Jetro mne ještě nikdy nezklamal. Čeština funguje bez problémů. Mockrát děkuju a přeji hodně zdaru a sil do dalších skvělých překladů.
Upvote 0
Skvělá čeština do skvělé hry, od topového překladatele. Dokonce došlo i na verše. Doporučuji vyzkoušet a poslat něco na kávičku, aby měl Jetro stále tolik sil jako dodnes! :-)
Upvote 0
Back
Top