• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Dune: Spice Wars

Dokončen Dune: Spice Wars 1.00

Verze klienta
  1. Steam
Verze hry
0.2.6.16283+ (*)
Překlad
100%
* Upozornění k instalátoru: Překlad lze nainstalovat na jakoukoli verzi hry, tudíž odpadá nutnost vyčkávat na aktualizaci překladu po každém updatu hry, který navíc ani neměnil texty. Označení 0.2.6.16283+ například udává, že čeština je tvořená na verzi hry 0.2.6.16283, ale nainstalovat lze i na jakoukoli budoucí. S tím se však pojí jedná zákonitost, a to ta, že veškeré nové texty, které autoři do hry přidají, zůstanou pochopitelně v angličtině. Po každém větším updatu navíc stejně doporučuji vyčkat na aktualizaci češtiny, protože jednak těch anglických textů bude víc a víc a jednak spousta textů se mohla měnit (kvůli balancování hry atp.) a neaktualizovaný překlad by tyto úpravy pochopitelně nereflektoval.

Popis hry
4X strategie v reálném čase od tvůrců kritiky oceňovaného Northgardu. Hra se odehrává v úžasném světě Duny Franka Herberta a vy musíte vést svou frakci a bojovat o kontrolu a nadvládu nad drsnou pouštní planetou Arrakis.

Koření je nejcennější surovinou ve vesmíru. Prodlužuje život, rozšiřuje vědomí a umožňuje mezihvězdné cestování. Nachází se pouze na Arrakisu a touží po něm nejvlivnější rody ve vesmíru. Hrajte za jednu z několika frakcí, včetně rodu Atreidů či Harkonnenů, pašeráků a domorodých fremenů, a soupeřte o moc nad Dunou a kořením.

Při průzkumu planety dávejte pozor na obrovské pouštní červy, jinak riskujete, že přijdete o své vojáky i kombajny skízející cenné koření. Rozdrťte své protivníky v boji, přelstěte je díky politickým intrikám a podkopejte jejich úsilí vysíláním vlastních zvědů.Lets play v češtině


Známé problémy
Sem tam je možné natrefit na nepřeložený text. Pokud ho nenajdete na obrázku pod tímto odkazem (_neopravitelne), prosím o jeho nahlášení.

Autoři: Jetro Jetro, Coffin Corner Coffin Corner, Ralph Shepard Ralph Shepard, Spid3rCZ Spid3rCZ & Andrewek Andrewek (test)
Autor
Jetro
Staženo
624
Zobrazení
8.522
Typ souboru
zip
Velikost souboru
7 MB
Hash
50fc20da84f0c1aef3026ef6c1016bfa
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Jetro

Poslední aktualizace

  1. Aktualizace překladu

    v1.00 (červenec 2022) - Dokončen překlad pro verzi hry 0.2.6.16283
Top