Dune: Spice Wars

Dokončen Dune: Spice Wars 1.05

Verze herního klienta
 1. Windows Store (Game Pass)
 2. Steam
Verze hry
1.0.3.28390+ (*)
Překlad
100%
* Upozornění k instalátoru: Překlad by měl jít nainstalovat na jakoukoli verzi hry, tudíž odpadá nutnost vyčkávat na aktualizaci překladu po každém updatu hry, který navíc ani neměnil texty. Označení 1.0.3.28390+ například udává, že čeština je tvořená na verzi hry 1.0.3.28390, ale nainstalovat lze i na jakoukoli budoucí. S tím se však pojí jedná zákonitost, a to ta, že veškeré nové texty, které autoři do hry přidají, zůstanou pochopitelně v angličtině. Po každém větším updatu navíc stejně doporučuji vyčkat na aktualizaci češtiny, protože jednak těch anglických textů bude víc a víc a jednak spousta textů se mohla měnit (kvůli balancování hry atp.) a neaktualizovaný překlad by tyto úpravy pochopitelně nereflektoval.

Popis hry
4X strategie v reálném čase od tvůrců kritiky oceňovaného Northgardu. Hra se odehrává v úžasném světě Duny Franka Herberta a vy musíte vést svou frakci a bojovat o kontrolu a nadvládu nad drsnou pouštní planetou Arrakis.

Koření je nejcennější surovinou ve vesmíru. Prodlužuje život, rozšiřuje vědomí a umožňuje mezihvězdné cestování. Nachází se pouze na Arrakisu a touží po něm nejvlivnější rody ve vesmíru. Hrajte za jednu z několika frakcí, včetně rodu Atreidů či Harkonnenů, pašeráků a domorodých fremenů, a soupeřte o moc nad Dunou a kořením.

Při průzkumu planety dávejte pozor na obrovské pouštní červy, jinak riskujete, že přijdete o své vojáky i kombajny skízející cenné koření. Rozdrťte své protivníky v boji, přelstěte je díky politickým intrikám a podkopejte jejich úsilí vysíláním vlastních zvědů.


Lets play v češtině
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Známé problémy
Sem tam je možné natrefit na nepřeložený text. Pokud ho nenajdete na obrázku pod tímto odkazem (_neopravitelne), prosím o jeho nahlášení.

Autoři: @Jetro, @Coffin Corner, @Ralph Shepard, @Spid3rCZ & @Andrewek (test)
Autor
Jetro
Staženo
4.848
Zobrazení
24.507
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
4,00 hvězd(y) 4 hodnocení

Více překladů od Jetro

Poslední aktualizace

 1. Aktualizace překladu

  v1.05 (říjen 2023) - Překlad upraven na aktuální patch 1.0.3.28390
 2. Aktualizace překladu

  v1.04 (srpen 2023) - Překlad upraven na aktuální patch 0.5.6.26014
 3. Aktualizace překladu

  v1.03 (únor 2023) - Překlad upraven na aktuální patch 0.4.17.21800
Back
Top