• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Dune: Spice Wars

Dokončen Dune: Spice Wars 1.10

Verze herního klienta
 1. Windows Store (Game Pass)
 2. Steam
Verze hry
2.0.7.31913+ (*)
Překlad
100%
* Upozornění k instalátoru: Překlad by měl jít nainstalovat na jakoukoli verzi hry, tudíž odpadá nutnost vyčkávat na aktualizaci překladu po každém updatu hry, který navíc ani neměnil texty. Označení 2.0.7.31913+ například udává, že čeština je tvořená na verzi hry 2.0.7.31913, ale nainstalovat lze i na jakoukoli budoucí. S tím se však pojí jedná zákonitost, a to ta, že veškeré nové texty, které autoři do hry přidají, zůstanou pochopitelně v angličtině. Po každém větším updatu navíc stejně doporučuji vyčkat na aktualizaci češtiny, protože jednak těch anglických textů bude víc a víc a jednak spousta textů se mohla měnit (kvůli balancování hry atp.) a neaktualizovaný překlad by tyto úpravy pochopitelně nereflektoval.

Popis hry
4X strategie v reálném čase od tvůrců kritiky oceňovaného Northgardu. Hra se odehrává v úžasném světě Duny Franka Herberta a vy musíte vést svou frakci a bojovat o kontrolu a nadvládu nad drsnou pouštní planetou Arrakis.

Koření je nejcennější surovinou ve vesmíru. Prodlužuje život, rozšiřuje vědomí a umožňuje mezihvězdné cestování. Nachází se pouze na Arrakisu a touží po něm nejvlivnější rody ve vesmíru. Hrajte za jednu z několika frakcí, včetně rodu Atreidů či Harkonnenů, pašeráků a domorodých fremenů, a soupeřte o moc nad Dunou a kořením.

Při průzkumu planety dávejte pozor na obrovské pouštní červy, jinak riskujete, že přijdete o své vojáky i kombajny skízející cenné koření. Rozdrťte své protivníky v boji, přelstěte je díky politickým intrikám a podkopejte jejich úsilí vysíláním vlastních zvědů.


Lets play v češtině
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Známé problémy
Sem tam je možné natrefit na nepřeložený text. Pokud ho nenajdete na obrázku pod tímto odkazem (_neopravitelne), prosím o jeho nahlášení.

Autoři: @Jetro, @Coffin Corner, @Ralph Shepard, @Spid3rCZ & @Andrewek (test)
Autor
Jetro
Staženo
7.661
Zobrazení
31.170
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
4,00 hvězd(y) 4 hodnocení

Více překladů od Jetro

Poslední aktualizace

 1. Aktualizace překladu

  v1.10 (květen 2024) - Překlad upraven na aktuální patch 2.0.7.31913
 2. Aktualizace překladu

  v1.09 (duben 2024) - Překlad upraven na aktuální patch 2.0.4.31850
 3. Aktualizace překladu

  v1.08 (březen 2024) - Překlad upraven na aktuální patch 2.0.3.31764 - Přeloženo DLC House...
Back
Top