Jurassic World Evolution 2 CZ

Dokončen Jurassic World Evolution 2 CZ 1.08

Verze herního klienta
 1. Epic Games Store
 2. Steam
Verze hry
1.6.4
Překlad
100%
Součástí překladu jsou také následující rozšíření:
– Obsah z edice Deluxe
– Early Cretaceous Pack
– Camp Cretaceous Dinosaur Pack
– Dominion Biosyn Expansion
– Late Cretaceous Pack
– Dominion Malta ExpansionPopis (ze Steamu)

Jurassic World Evolution 2 je všemi očekávaným pokračováním průlomového simulátoru parku z dílny Frontier z roku 2018, Jurassic World Evolution. Nabízí zcela novou příběhovou kampaň namluvenou herci z celé filmové série Jurský svět, fantastické nové funkce, čtyři poutavé herní režimy a bohatou nabídku skvělých dinosaurů.

Původní příběh z Jurského světa
Zjistěte, s čím vším se musí potýkat každý špičkový správce parku během režimu kampaně. Ponořte se do podmanivého a originálního příběhu plného dechberoucí akce, který se odehrává po událostech filmu Jurský svět: Zánik říše. Pracujte po boku známých postav z filmů, včetně Dr. Iana Malcolma (namluveného v angličtině Jeffem Goldblumem) a Claire Dearingovou (namluvenou v angličtině Bryce Dallas Howardovou) a pokuste se zkrotit, ochránit a najít divoké dinosaury, kteří se prohání po celém území USA.

Vytvořte si vlastní Jurský svět
Chopte se otěží s propracovanými nástroji pro řízení parku a tvůrčích možností. Postavte nové zajímavé budovy, najměte nové vědce a přizpůsobte park potřebám svých návštěvníků i dinosaurů. Popusťte uzdu kreativitě v režimu volné hry nebo prověřte své schopnosti ve výzvách, které vás zavedou na nejrůznější místa s ekologickými katastrofami.

Pohrajte si s teorií chaosu
Zažijte na vlastní kůži klíčové okamžiky ze svých oblíbených filmů – vždy s malým překvapením. Vyzkoušejte si alternativní vývoj ikonických filmů Jurský svět a Jurský park, kde se každá úroveň odehrává v nějakém okamžiku či lokace ze všech pěti filmů. Nechte se obklopit filmovým prostředím Jurského světa a sledujte vývoj událostí pod svou taktovkou.

Objevte dechberoucí dinosaury
Jurassic World Evolution 2 přivádí k životu více než 75 různých prehistorických druhů, včetně hráči žádaných létajících a mořských plazů. Zvířata se chovají věrohodněji než kdy dříve, chrání si své teritorium, bojují o dominanci ve smečce a inteligentně reagují na dění okolo sebe. Pomocí bioinženýrství můžete dinosaurům dodat netradiční nové zbarvení, upravit jim jídelníček a změnou genomu odemknout nové vlastnosti.

Ukázka z testování 1. mise kampaněZáznam streamu z testování CZAutoři překladu: Jetro Jetro, Coffin Corner Coffin Corner a Ralph Shepard Ralph Shepard + Paras Paras (test)
Rozsah: 1018 NS
Autor
Jetro
Staženo
4.529
Zobrazení
19.401
Typ souboru
zip
Velikost souboru
3,8 MB
Hash
61f1c17405173a404685dce42bddb989
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 2 hodnocení

Více překladů od Jetro

Poslední aktualizace

 1. Aktualizace překladu

  v1.08 (leden 2023) - Překlad upraven na nejnovější patch 1.6.4 - Přeloženo DLC Dominion...
 2. Aktualizace překladu

  v1.07 (listopad 2022) - Překlad upraven na nejnovější patch 1.5.10
 3. Aktualizace překladu

  v1.06 (zaří 2022) - Překlad upraven na nejnovější patch 1.5.0 - Přeloženo DLC Late...

Top