• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Remothered: Broken Porcelain

Dokončen Remothered: Broken Porcelain 1.03

Verze klienta
 1. GOG GALAXY
 2. Steam
Verze hry
Aktuální
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
remothered.jpg


Borken Porcelain má přinést do série spoustu novinek. Představit se nám má nový gameplay a způsob vyprávění příběhu, který vdechne nový život všem postavám a bezprecedentní úroveň ponoření se do tohoto děsivého dobrodružství. Pravdu, která se skrývá v Ashmann Inn, nepůjde odkrýt snadno. Je zde mnoho tajemství, které jsou chráněny různými pastmi a protivníky. Vaše přežití bude záležet na mnohem více faktorech, než jen na rychlých reakcích. Strategie a zajišťování zásob se velice rychle stane kritickým prvkem této hry. Ke všem střetům bude potřeba přistupovat chytře a velmi důležité bude vědět, kdy bojovat, kdy se plížit a kdy z nepříznivé situace utéci.Recenze hry: Remothered: Broken Porcelain – Zbieranie kúskov rozbitého porcelánu – SomHrac.sk

Překlad zahájen

Jelikož jsem překládal i první díl této celkem povedené hororové adventurky, rozhodl jsem se přeložit i právě vyšlý druhý díl. Fonty a texty mám snad zdárně vyřešené, můžu se tedy směle pustit do překladu. Tento překlad bude mou prioritou, takže se trochu zbrzdí můj jiný projekt.
Čeština bude ve hře nahrazovat Angličtinu.

Na překladu spolupracují:

Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře, technika

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.Podpora

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět na tento překlad a tím zajistit notnou dávku kávy, potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet níže.
Ti z vás kdo mě podpoří jakoukoliv rozumnou částkou, budou mít přednostní přístup k betě češtiny, nezapomeňte proto při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru a taky to, na jakou češtinu přispíváte, ať vám ji můžu zaslat. Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)

aZb02j6.gif


...PODPORA TADY...
Autor
Mayki
Staženo
770
Zobrazení
3.844
Typ souboru
rar
Velikost souboru
349,7 KB
Hash
61910eb36f92983edc90b39277c2d06b
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 1 hodnocení

Více překladů od Mayki

Poslední aktualizace

 1. Aktualizace češtiny

  V poslední verzi byl nějaký problém s překladem, nyní opraveno.
 2. Aktualizace češtiny

  Aktualizovaná verze češtiny na STEAM a GOG verzi 2.0.0
 3. Aktualizace češtiny

  Vyšly nějaké patche do hry, proto jsem aktualizoval i překlad na poslední dostupné verze jak na...
Top