• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Remothered: Broken Porcelain

Remothered: Broken Porcelain 1.02

Mayki

Překladatel
Mayki přidal/a nový překlad:

Remothered: Broken Porcelain - Čeština do pokračování výborné hororové adventury

Zobrazit přílohu 35479

Borken Porcelain má přinést do série spoustu novinek. Představit se nám má nový gameplay a způsob vyprávění příběhu, který vdechne nový život všem postavám a bezprecedentní úroveň ponoření se do tohoto děsivého dobrodružství. Pravdu, která se skrývá v Ashmann Inn, nepůjde odkrýt snadno. Je zde mnoho tajemství, které jsou chráněny různými pastmi a protivníky. Vaše přežití bude záležet na mnohem více faktorech, než jen na rychlých reakcích. Strategie a...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

snipcs

Nováček
Taky se moc těším, ještě že jsou takové lidičky co tomu věnují čas. A proto jsem poslal něco na kafé.. ;)
 

Mayki

Překladatel
Beta verze češtiny je hotová. Začínám ji rozesílat mezi podporovatele. Pokud někdo překlad podpořil a já se mu zapomněl ozvat, dejte mi vědět, napravím to. Všem co tento překlad podpořili jakoukoliv částkou moc děkuji, vážím si toho a děkuji vám za projevenou důvěru.
Ti co by ještě měli zájem překlad podpořit a dostat se přednostně k beta verzi češtiny, můžou tak klidně udělat. Více informací o podpoře překladu najdete na stránce s profilem překladu.
Po měsíční exkluzivitě uvolním češtinu i pro ostatní zájemce, kdo chce hrát už o víkendu má možnost překlad podpořit a hrát... ;)
 

Mayki

Překladatel
Hledám někoho se STEAM verzi hry na otestování překladu, nic složitého, prostě si zahrát hru a sledovat, jestli se správně zobrazují texty ve hře. Kdo má zájem napište buď tady nebo do konverzace. Děkuji.
 
Top