1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Pathologic Classic HD 0.1

Nekompletní překlad HD verze adventury o boji se smrtící epidemií

 1. Farflame
  Verze hry:
  Steam, GOG
  Překlad:
  70%
  Pathologic vyšel v roce 2007 v češtině. V roce 2015 se objevila vylepšená HD verze. Upravili jsme pro ni starou češtinu a něco málo dopřeložili a opravili.

  Stav češtiny
  Překlad není kompletní a zřejmě nikdy nebude. HD verze obsahuje mnoho změn a nových textů a není v našich silách dodělat všechno, protože by to zdrželo jiné češtiny. Hráči o to ani neprojevili valný zájem. Přesto hru lze hrát a alespoň zpočátku pochopit, o co v ní jde.
  - Doporučuji hrát za postavu Doktora, kde jsme udělali nejvíc oprav.
  - Pochopení usnadní manuál, který instalátor nainstaluje do instalační složky hry - "Pathologic manual.rtf".
  - Hlavní menu je anglicky, stejně tak tlačítka. Jinak jsou jednotlivá okna česky.

  Výzva pro hráče
  Pokud někdo pošle obrázky s chybami nebo anglickými texty, jsme ochotni ještě češtinu opravit.

  Shrnutí - co je Pathologic a proč je tak unikátní?
  V širé stepi leží městečko, kde se provozují velká jatka. Obývá ho svérázná komunita, která udržuje podivné tradice, stepní rituály a báchorky o nelidských bytostech. Je to místo, kde se věda a civilizace mísí s pověrami. Jenže zde propuká smrtící nákaza a události se vymykají kontrole. Epidemie přitom nezabíjí jen živé, ale doslova rozežírá i domy. V tu dobu přijíždí do města 3 cizinci, kteří sehrají důležitou úlohu, přičemž je na vás, kterého si zvolíte za svého hrdinu - každý má odlišný příběh a ty dva, které si nevyberete, můžete ve hře potkat jako NPC! Dokážete najít lék a vyřešit celou záhadu? Máte na to 12 dnů, kdy se nesmíte nakazit a zemřít, nebo se nechat zabít. Ano, hra má RPG prvky, musíte si shánět jídlo a může dojít k boji. NPC jsou nejednoznačné, často to vypadá, že něco skrývají, nebo se chovají divně, ale nebojí se hráči lhát a ovlivňovat ho. Propletenec vztahů je zajímavý a po pomalém rozjezdu atmosféra postupně houstne.

  Recenze - zde recenze na Hrej.

  [​IMG]
  [​IMG]

  Obrázky

  1. pathologic1.jpg
  2. pathologic2.jpg

Poslední aktualizace

 1. ZMĚNA ADRESY WEBU

Nejnovější hodnocení

 1. snake
  snake
  3/5,
  Verze překladu: 0.1
  Díky za CZ, škoda že to není komplet :(
 2. Alitoc
  Alitoc
  5/5,
  Verze překladu: 0.1
  Tohle jsem si chtěl zahrát od té doby co to vyšlo. Děkuji za překlad :).