• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Elden Ring: mod Quest Log

Připravuje se Elden Ring: mod Quest Log 0.1

Verze herního klienta
 1. Steam
Překlad
40%
Čeština do Elden Ringu je už dlouho hotová, ale před nedávnem se objevil užitečný mod Quest Log, který do hry přidává deník, který tam chyběl (osobně to považuju za velkou chybu). Kdo to ještě nedohrál, tomu určitě zpříjemníme hraní, když mod přeložíme. Zejména těm, kdo se ve hře ztráceli. Deník si můžete prohlížet na místech přízně (něco jako ohníčky). V menu máte vždy seznam aktuálních úkolů podle toho, kdo vám je zadal, např. Varrého úkol, Gowryho úkol ap. A když si danou položku vyberete, tak se vám zobrazí aktuální stav, třeba jedna hláška uvádí "Získal jsi pro Gowryho jehlu - potřebuje čas na její prozkoumání".

Aktuální stav
Už se na tom pracuje (a nedělám to já, já se věnuji jiným hrám). Dokončíme to zřejmě dřív, než jsem zamýšlel.
Zatím nebudu nic přesného uvádět, po Tormentu nás čeká ještě vydání pár dalších češtin.

Diskuze o budoucím DLC
Případné dotazy a diskuze o budoucím DLC do Elden Ringu nebo druhém dílu a jiných modech prosím směřujte také do diskuze k této češtině.
 • er-mod-quest1.jpg
  er-mod-quest1.jpg
  160,4 KB · Zobrazení: 196
Autor
Farflame
Staženo
130
Zobrazení
1.723
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Farflame

Back
Top