• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Observer

Dokončen Observer 1.00

Verze hry
GOG, STEAM, EPIC
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%


Kyberpunková adventura s hororovým nádechem a velkým důrazem na bladerunnerovský odkaz s Rutgerem Hauerem v hlavní roli. Hra umí dokonale vtáhnout, namlsat a uhranout hutně temnou klaustrofobickou atmosférou...

Recenze hry: http://www.hrej.cz/recenze/observer-5738/

Překlad zahájen

Texty se ze hry podařilo vydolovat a zpětný import také funguje, fonty vyřešil jeden místní šikula "termit", za což mu patří můj velký dík.
Nic tedy nebrání rozjet překlad na plné obrátky. Textu je tam ale spoustu, tak mějte se mnou trpělivost. Nicméně věřím, že tento překlad dotáhnu do zdárného konce tak, jako mé předešlé překlady. Tak držte palce...

Na překladu spolupracují:

Mayki (moje maličkost) - překlad všech textů ve hře
termit - technika, fonty

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.


Podpora

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět na tento překlad a tím zajistit notnou dávku kávy, potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet č. 6857288004/2700
Ti z vás kdo mě podpoří jakoukoliv částkou, budou mít přednostní přístup k betě češtiny, nezapomeňte proto při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru, ať vám můžu češtinu zaslat.
Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)

Aktualizace 8.3.2020

Menší aktualizace stavu překladu, hra je teda dost ukecaná, textu je tam požehnaně. Čím více se textem prokousávám, tím víc mě ta hra ale baví. Podle mě parádní příběh. Kdo to neznáte a máte rádi temné sci-fi ala Blade Runner, máte se na co těšit... ;)
Takových lidí ale asi moc nebude...

Aktualizace 15.3.2020

Překlad postupuje zdárně kupředu, špatně se to odhaduje, ale přeloženo bude asi něco přes 40%... :)

Aktualizace 22.3.2020

Hrubý překlad všech textů je dokončen, je potřeba jej ovšem otestovat ve hře, protože při překládání není zřejmé. které věty na sebe navazují. Stále hledám testery, kdo má zájem, ozvěte se. Pomůžete tím ostatním hráčům užít si kvalitní překlad... ;)

Aktualizace 1.4.2020

Beta verze češtiny je hotová, začínám rozesílat mezi podporovatele...:)

Aktualizace 14.4.2020

Tak a je hotovo. Máme otestováno, tak už nic nebrání tomu, vypustit češtinu mezi hráč. Pokud se vám bude líbit, můžete ji ohodnotit v profilu překladu. Užijte si hru...;)
  • To se mi líbí
Reactions: Gwynter
Autor
Mayki
Staženo
1.395
Zobrazení
1.395
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 6 hodnocení

Více překladů od Mayki

Poslední aktualizace

  1. Observer FINAL

    Finální verze češtiny do hry Observer, otestováno na verzích Steam, GOG, Epic... :D

Nejnovější recenze

Ďakujem za skvelý český preklad na profesionálnej úrovni do tejto skvelej hry, tejto hre to vďaka nemu pridalo na kvalite :-)
Překlad jsem dostal jako tester a musím říct, že jsem až na maličkosti žádné chyby nenašel. Tohle byl pohodový test, takřka dokonalého překladu.
Češtinu jsem dostal předběžně za podporu a musím říct že je skvělá vše je přeložené až na jeden PC ve hře ale to muže být třeba tím že to přeložit nešlo nevím a až na pár chybek který jsem během hraní objevil a již překladateli nahlásil bylo vše na jedničku. Věřím že finální překlad je dokonalí. Děkuji moc za úžasný zážitek.
Preklad som dostal ako tester takže som prešiel všetko čo sa dalo. Výborná práca, hru som si s češtinou naozaj užil, ďakujem!
Čeština na profi úrovni. Za celé hraní jsem nepostřehl žádnou chybu. Hru jsem dal na jeden zátah. Děkuji
Neuvěřitelně rychlý postup překladem.Už se tším na Cz, která bude stejně perfektní jako minulé češtiny od Mayki.Děkuji
Top