• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Observer: System Redux

Dokončen Observer: System Redux 1.00

Verze hry
STEAM, GOG
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
maxresdefault.jpg


Kyberpunková deprese Observer od polského týmu Bloober Team (Layers of Fear), zasazená do roku 2084 nabídla hutnou atmosféru, originální hádanky a zábavný příběh.
Autoři pak dříve oznámili, že se next-gen konzole společně s PC dočkají v letošním roce vylepšené verze s podtitulem System Redux, která nabídne podporu ray-tracingu, vylepšenou grafiku a ostřejší textury. Nicméně upraven nebude jen vizuál, jelikož tvůrci do něj přidají herní mechaniky, tajemství a dokonce se dočkáme třech nových vedlejších misí.Recenze hry: https://somhrac.sk/2020/11/24/observer-system-redux-recenzia/

Překlad zahájen

Jelikož jsem překládal i původní hru z roku 2017, je překlad téhle ve všech směrech vylepšené verze srdcová záležitost. Texty jsem ze hry vydoloval, fonty máme upravené a funkční, uvidíme jak moc se změnily texty a jak moc budu muset překládat na novo. Nicméně tohle je teď můj hlavní projekt a budu se mu věnovat naplno.

Na překladu spolupracují:

Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře
termit - technika, fonty

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.


Podpora

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět na tento překlad a tím zajistit notnou dávku kávy, potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na:
ÚČET Č. 6857288004/2700
IBAN CZ3327000000006857288004
SWIFT kód (BIC) :
BACXCZPP
QR kód pro přímou platbu: TADY

Ti z vás kdo mě podpoří jakoukoliv částkou, budou mít přednostní přístup k betě češtiny, nezapomeňte proto při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru, ať vám můžu češtinu zaslat. Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)
Autor
Mayki
Staženo
883
Zobrazení
3.533
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 1 hodnocení

Více překladů od Mayki

Poslední aktualizace

  1. Finální verze češtiny

    Finální verze češtiny na poslední dostupnou verzi jak na STEAMu tak na GOGu. Užijte si parádní...
Top