• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Martha Is Dead

Dokončen Martha Is Dead 2024-02-08

Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
Aktuální hra na STEAMu
Překlad
100%
Testování
100%
Čeština.png


Martha Is Dead vypráví mysteriózní příběh o smrti, který se nebojí zvratů. Tato psychologická jednohubka s podmanivým audiovizuálním zpracováním je spíše interaktivní film s velmi jednoduchými prvky adventury a minimem herních mechanismů. Příběh je ale správně zvrácený, matoucí a napínavý.


RECENZE HRY


PŘEKLAD ZAHÁJEN

Byl jsem osloven několika zdejšími uživateli s prosbou o překlad této nádherné a mysteriózní adventury. I když jsem časově nesmírně vytížen s jinými mými překlady, rozhodl jsem se jejich žádosti vyhovět a češtinu udělat. Překlad jde pěkně od ruky a jelikož je to přímo můj šálek kávy, dost si hru a překlad užívám. Myslím, že brzo bude hotovo... ;)

NA PŘEKLADU SPOLUPRACUJÍ

Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře
termit - technika, fonty

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

PODPORA

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět mi na kávu, tolik potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet níže. Nezapomeňte při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru, ať vám můžu poděkovat.
Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)

aZb02j6.gif


...PODPORA TADY...
Autor
Mayki
Staženo
2.001
Zobrazení
8.247
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 4 hodnocení

Více překladů od Mayki

Poslední aktualizace

 1. Aktualizace češtiny

  v1.30 listopad 2022 - aktualizace na poslední patch hry na Steamu, do hry přidána podpora pro...
 2. Aktualizace češtiny

  Aktualizace překladu na poslední patch hry.
 3. Aktualizace češtiny

  Aktualizace překladu na poslední patch na Steamu.

Nejnovější hodnocení

S
Bezchybná práce od Maykiho, sice hra není úplně v mém žánru, ale jako psychologické dobrodružství na farmě s pozadím války je to hratelné, ale nesouhlasím, s tím italským dabingem, pokud si chcete hru užít na plno nastavte si anglický dabing a vychutnejte si oceněný hlas Annie Warburtonové jako umělec roku na One voice awards.
Mayki
Mayki
Děkuji za recenzi. Pokud můžu doporučit, určitě bych vyzkoušel i předchozí hru stejného vývojáře. The Town Of Light. Ta je dle mého skromného názoru příběhově ještě lepší a ve mně zanechala hluboký dojem.
Upvote 0
Maykiho opět další skvělá práce. Hra je zvláštně zajímavá, spíše psychologická než horová a s češtinou mnohem lepší, ponechte italský dabing, přidejte Maykiho bezchybnou češtinu a máte perfektní recept k výbornému zážitku této hry.
Upvote 0
Back
Top