• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Martha Is Dead

Dokončen Martha Is Dead 1.20

Verze klienta
  1. Steam
Verze hry
Aktuální hra na STEAMu
Překlad
100%
Testování
100%
Čeština.png


Martha Is Dead vypráví mysteriózní příběh o smrti, který se nebojí zvratů. Tato psychologická jednohubka s podmanivým audiovizuálním zpracováním je spíše interaktivní film s velmi jednoduchými prvky adventury a minimem herních mechanismů. Příběh je ale správně zvrácený, matoucí a napínavý.RECENZE HRY


PŘEKLAD ZAHÁJEN

Byl jsem osloven několika zdejšími uživateli s prosbou o překlad této nádherné a mysteriózní adventury. I když jsem časově nesmírně vytížen s jinými mými překlady, rozhodl jsem se jejich žádosti vyhovět a češtinu udělat. Překlad jde pěkně od ruky a jelikož je to přímo můj šálek kávy, dost si hru a překlad užívám. Myslím, že brzo bude hotovo... ;)

NA PŘEKLADU SPOLUPRACUJÍ

Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře
termit - technika, fonty

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.PODPORA

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět na tento překlad a tím zajistit notnou dávku kávy, potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet níže.
Ti z vás kdo mě podpoří jakoukoliv rozumnou částkou, budou mít přednostní přístup k betě češtiny, nezapomeňte proto při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru a taky to, na jakou češtinu přispíváte, ať vám ji můžu zaslat. Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)

aZb02j6.gif


...PODPORA TADY...
Autor
Mayki
Staženo
859
Zobrazení
5.257
Typ souboru
zip
Velikost souboru
1,7 MB
Hash
5ac29acaad146d76526e21415ff47c53
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 2 hodnocení

Více překladů od Mayki

Poslední aktualizace

  1. Aktualizace češtiny

    Aktualizace překladu na poslední patch hry.
  2. Aktualizace češtiny

    Aktualizace překladu na poslední patch na Steamu.
  3. Finální verze češtiny

    Finální otestovaná verze češtiny, užijte si mrazivý příběh hezky česky...
Top