• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Verze hry
1.15 na platforme Steam
1.16 na platforme Epic
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
O hre:
V roku 2016 spoločnosť IO Interactive vydala ďalší diel populárnej série Hitman. V roli nájomného vraha plníte kontrakty širokou škálou spôsobov, pričom tentokrát sa kreativita cení viac než kedykoľvek predtým. Namiesto lineárnych úrovní hra priniesla sedem rozsiahlych, otvorených svetov plných života a nabitých obsahom.

O preklade:
Lokalizované sú všetky texty všetkých epizód prvej série vrátane bonusových misií a bonusovej kampane „Patient Zero“. Menovite boli preložené ponuky, popisy cieľov, titulky počas hry, titulky vo videách, výzvy a úlohy, všetko s úplnou diakritikou. Navyše je lokalizované aj prostredie spúšťacieho programu.

Lokalizácia je určená pre anglickú verziu hry na platformách Steam a Epic. Kompatibilita s inými verziami je vysoko nepravdepodobná. Slovenský jazyk by mal byť v hre aktívny ihneď po nainštalovaní lokalizácie. Nezabudnite si v ponuke zapnúť titulky!

Pred inštaláciou je vysoko odporúčané zatvoriť všetky aplikácie, ktoré by mohli nejakým spôsobom narušiť správny priebeh inštalácie, vrátane antivírusových programov. Niektoré antivírusové programy zabraňujú inštalátoru otvoriť aplikácie, ktoré sú pre úspešný priebeh inštalácie nevyhnutné.


O autoroch:
@Epero - preklad do slovenčiny, terminológia, testovanie
@MixerX - nástroje, diakritika, korektúry, testovanie a inštalátor
@Ajaxtomas - testovanie

O možnosti podpory:
IBAN: SK7111000000002910938283
PayPal: mixerx@centrum.sk

Slovenský návod na hru:
Ak sa chystáte hrať hru Hitman (2016), vysoko odporúčam pozrieť si buď textový návod, alebo videonávod. V návode sa totiž dozviete, ako splniť nielen všetky príležitosti, ale aj všetky výzvy a úspechy. Autorom návodov je @Epero.

Ďalšie informácie o vývoji prekladu:
Autor
MixerX
Staženo
4.374
Zobrazení
13.421
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od MixerX

Poslední aktualizace

  1. Preklad dokončený a vydaný

    Konečne nadišiel ten deň, keď sa môžeme so všetkými podeliť o výsledky našej vyše dvojročnej...
  2. Hlavný príbeh plne otestovaný

    Po mesiaci sa hlásim s ďalšou novinkou. Spoločne s testerom @Ajaxtomas sme strávili nesmierne...
  3. Preklad je kompatibilný s Epicom

    Dnes prinášam dobrú správu. Po niekoľkých dňoch práce sa podarilo pripraviť všetko potrebné, aby...
Top