1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Připravujeme Hellblade: Senua's Sacrifice 0.1

Překlad mytologické akce o výpravě za záchranou duše z pekla

 1. Farflame
  Verze hry:
  Steam, GOG
  Překlad:
  28%
  Tato temná mytologická akční adventura se silnou atmosférou nemohla uniknout naší pozornosti. Originální, tajemné a prapodivné světy jsou nám blízké (že ano?), historie docela také (např. zde) a ideálně, když se obojí povede spojit (potvrzuje i Barbar :)). Takže Hellblade byl pro mě skvělá volba, čímž neříkám, že rád překládám psychopaty :). Stejně jako v Expeditions Viking se tu objevuje téma vikingských nájezdů a expedice do neznámých světů, ale v Hellblade Vikingům naopak čelíte a zkoumáte jejich severské peklo. Z našich současných češtin bude tato dokončena jako první.

  Příběh
  - Piktská bojovnice Senua žije na Orknejích, kde místní Piktové válčí s nově příchozími vikingskými dobyvateli. Když v boji padne Senuin muž, Senua stíhaná výčitkami a žalem se vydá do vikingského (a psycho(pa)tického) pekla zachránit jeho duši. Jde o inspiraci některými bájemi, např. bájí o Orfeovi. Přečtěte si také pár rad do začátku.

  Podpora od hráčů
  - Už několik let vytváříme češtiny zdarma, často do velkých náročných RPG. Podpora fanoušků pomáhá udržovat tým dlouhodobě aktivní a občas přibrat někoho nového. Podporujte nás a vrátí se vám to!

  Aktuální informace
  - na mé stránce

  Obrázky

  1. hellblade01.jpg
  2. hellblade02.jpg
  3. hellblade03.jpg
  4. hellblade01.jpg

Nejnovější hodnocení

 1. mino11
  mino11
  4/5,
  Verze překladu: 0.1
  Na druhom obrazku máte chybičku.Samá miesto Sahá.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.
  1. Farflame
   Autorova odpověď
   Ano, já vím, už je to opraveno. Nebyly to finální texty. Díky za upozornění, nicméně měl bys nám dát hodnocení až po dokončení překladu.
 2. Kvi kva
  Kvi kva
  5/5,
  Verze překladu: 0.1
  Hodně se těším až to bude přeloženo. Velký dík, že jste tak brzy začali s překladem. Na tohle se těším ze všeho nejvíce, pro mě na prvním místě.
  1. Farflame
   Autorova odpověď
   Díky a těš se, je to zajímavé a v češtině bude to psycho pro většinu srozumitelnější.