Opravili jsme instalátor, kde v určitých případech lidem vyskakovala chyba. Jinak se čeština nezměnila.
 • To je paráda
 • To se mi líbí
Reactions: hosi2CZ a Zemla
I po vydání Elden Ring pokračujeme v novinkách na našem webu. Na Vánoce se objevila malá ale potěšující zpráva k Hellblade 2, která se nás také týká:
 • To se mi líbí
Reactions: Sorick
Aktualizovali jsme češtinu na novou verzi, takže by měla být opět funkční. Takže předvánoční či vánoční čas můžete prožít se Seveřany, severskými bohy a psychózami (určitě ideální Vánoce pro některé :D )
Protože se web našeho týmu přesunul, změnil se odkaz. Většina češtin půjde stáhnout přímo od nás a rychleji (ne přes uloz.to ap.). Odteď jsme zde:
https://www.farflame.cz/
Vydán update češtiny v.1.02. Opravili jsme ještě pár chyb (včetně dvou, které jsou v angličtině, kde např. chybí věta, která je v dabingu) a trochu doladili titulky ve video dokumentu. Zde:
http://www.mujweb.cz/farflame/hellblade.htm

A přestože máme jaro, u nás "zima" ještě přijde, až něco oznámíme.
zima-se-blizi.jpg
Ať už jste nebo nejste fanoušci Hellblade, jisté je, že se z téhle hry dají tvořit pěkná videa. :) Takže tu mám jeden chytlavý trailer, který vytvořil přímo NÁŠ TÝM, přesněji kolega Thanos, který se podílel i na překladu!

- má to CZ titulky
- není to prostá video nahrávka, kolega použil nějaké herní assety (jako zvuky)
- je to naše PRVNÍ video tohoto typu, takže konstruktivní kritika a názory jsou vítány. Ještě se máme co učit. Přesto video určitě nepůsobí špatně ani amatérsky. Možná budete překvapeni. No, nechám na vás.

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Uveřejnili jsme češtinu pro Hellblade v.1.01 s dodělanými titulky pro bonusový video dokument. Zde:
http://www.mujweb.cz/farflame/hellblade.htm

A to není vše. Jak je vidět na obrázku níže, něco se blíží a dnes přicházíme s prvním menším zimním překvapením. Je to neobvyklý článek nejen o tvorbě autorů Hellblade, ale i o tématu, které se dotýká mnoha jiných her. Nechci prozrazovat informace předčasně, v článku je to vysvětleno lépe, ale pokud dojdete až na konec, tak se dozvíte něco, co se na herních webech skoro nikde nedočtete. A možná to někoho naštve - ale doufám, že vás ne :) (rozhodně ne fanoušky hry).

Příběh autorů Hellblade aneb Největší herní lež roku - 1. díl - více zde:
http://www.mujweb.cz/farflame/clanek18.htm


zima-se-blizi.jpg
 • To se mi líbí
Reactions: Kvi kva
Máme konečně připravenou češtinu do bonusového video dokumentu v Hellblade, včetně pár malých oprav v textech. Nicméně to není vše. Jak je vidět na obrázku níže, něco se blíží a my chystáme ještě asi 3 menší zimní překvapení. Jedno z nich souvisí s Hellblade a bude stát za to, pokud dojdete až na konec. Překvapení budeme odhalovat postupně. Čeština tam zatím ještě není, ale bude brzy.

Více zde:
http://www.mujweb.cz/farflame/hellblade.htm

zima-se-blizi.jpg
 • To se mi líbí
Reactions: Zemla a Kvi kva
Čeština je kompletní s výjimkou bonusového video dokumentu. Ten obsahuje spoilery, takže byste ho stejně neměli vidět před dohráním hry. Doporučuji si také přečíst poznámky, abyste se nedivili, pokud narazíte na nějaké textové úpravy - je to proto, že ve hře je několik bugů.

Stahujte klasicky zde:
www.mujweb.cz/farflame/hellblade.htm
Na stránce překladu je pár nových obrázků. Hra je přeložená, nyní ji testujeme až do konce. Více zde:

www.mujweb.cz/farflame/hellblade.htm
Máme přeloženy více než 3/4 hry. Teď vyšel patch 1.02, kde se pozměnily texty, což musíme ještě zpracovat, ale některé změny už podchycené máme. Na některých místech totiž text neodpovídal dabingu, což jsme opravovali podle dabingu. Více zde:

www.mujweb.cz/farflame/hellblade.htm
 • To se mi líbí
Reactions: miracleflame
Na svém webu mám několik nových obrázků a aktuální info o postupu překladu a navíc jeden DOTAZ NA HRÁČE ohledně zpracování titulků. Pokud máte o tuto češtinu zájem, podívejte se a můžete se zde v diskuzi vyjádřit. Dotaz a info zde:

www.mujweb.cz/farflame/hellblade.htm
Místnost pro hosty
Pravidla Nápověda Users
Diskuze kolem strojových překladů je omezena pouze na místnost Strojové překlady!
 • V tuto chvíli nikdo nečetuje.
  V chatu nejsou žádné zprávy. Buďte první, kdo řekne Ahoj!
  Back
  Top