• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
  • Všechny dary autorům překladů a příspěvky na překlad jsou pouze na osobní riziko. Nikde není dáno, že autor dokončí rozdělané dílo. Pokud chcete mít jistotu, že posíláte příspěvek na hotové dílo, vždy vyčkejte na dokončení. Finanční příspěvky jsou vždy jako dobrovolný dar autorovi díla, ne platba za jednotlivý překlad. Není tedy možné si na autorovi nárokovat vrácení peněz, nebo domáhání se nedodělaného překladu.
1. Kedy bude preklad dokončený?
Preklad bude dokončený, keď bude dokončený. Keďže ide o náročný preklad s veľkou časťou textou a Open World časťami hry, bude potrebné dôkladné testovanie a preto nedokážeme odhadnúť čas dokončenia.

2. Bude dostupná beta verzia prekladu?
Našou ambíciou je priniesť hrateľnú beta verziu prekladu do konca Júna, kde si bude možné zahrať Gears 5 v slovenčine s dokončeným hlavným príbehom a veľkou časťou vedľajších úloh z otvoreného sveta.

3. Kto bude mať prístup k beta verzii prekladu?
Sledujte náš web lokalizacie.sk alebo náš FB, kde budeme prioritne informovať o spôsobe, ako sa dostať k beta verzii prekladu. Samozrejme, časom spravíme aktualizáciu aj na stránke tohoto prekladu, aby si každý našiel všetky potrebné informácie.
Top