GameDEC

Předběžný přístup GameDEC

Verze klienta
  1. Steam
Verze hry
Aktuální na STEAMU
Překlad
100%
Testování
80%
Gamedec.jpg


Gamedec je kombinace perfektně zpracované simulace detektivní práce a napínavé adventury z pravého kyberpunkového prostředí. Po mechanické stránce jednoduché, po příběhové velmi komplexní. V téhle hře opravdu záleží na každé vaší volbě.Recenze hry:
Překlad zahájen

Po hře The Ascent se mi dostala do ruky trochu jiná kyberpunková hra. Je to povedené detektivní RPG, kde každé vaše rozhodnutí bude mít na hru nějaký vliv.
Texty mám venku, fonty pořešené, tak se směle můžu pustit do překladu. Nečekejte ale žádnou rychlovku, jelikož textů je tam opravdu hodně a tím hodně myslím fakt HODNĚ.
Nechci tady dávat nějaké termíny dokončení překladu, protože to fakt neumím odhadnout. Prostě až to bude, tak to bude... ;)

Na překladu spolupracují:

Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.
Podpora

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět na tento překlad a tím zajistit notnou dávku kávy, potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet níže.
Ti z vás kdo mě podpoří jakoukoliv rozumnou částkou, budou mít přednostní přístup k betě češtiny, nezapomeňte proto při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru a taky to, na jakou češtinu přispíváte, ať vám ji můžu zaslat. Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)

aZb02j6.gif


...PODPORA TADY...
Autor
Mayki
Zobrazení
8.987
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Mayki


Top