Dyson Sphere Program CZ

Dokončen Dyson Sphere Program CZ 1.09

Verze herního klienta
  1. Steam
Verze hry
0.9.27.14659+
Překlad
100%
Popis hry:
Dyson Sphere Program je sci-fi simulace zaměřená na průzkum a automatizaci výroby, v níž můžeš od základů vybudovat vlastní galaktické průmyslové impérium.

Ve vzdálené budoucnosti nastolila síla vědy a technologie nový věk lidské rasy. Prostor a čas se díky virtuální realitě staly irelevantními. Lidstvo vyvinulo nový druh superpočítače – stroj, jehož mimořádná umělá inteligence a výpočetní schopnosti posunuly lidstvo ještě dál. Je tu jen jeden problém: na celé planetě není dostatek energie, která by tento stroj uživila.

Jsi vesmírný inženýr, který vede projekt vesmírné aliance COSMO a jenž dostal na starost obtížný úkol: vybudovat Dysonovu sféru – megastavbu, která by obíhala kolem hvězdy a využívala veškerou její sílu a energii k výrobě energie pro lidstvo.

Ukázka z rozpracovaného překladu:

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Autor
Jetro
Staženo
3.045
Zobrazení
11.312
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 6 hodnocení

Více překladů od Jetro

Poslední aktualizace

  1. Aktualizace překladu

    v1.09 (říjen 2022) - Překlad upraven na aktuální verzi 0.9.27.14659+
  2. Aktualizace překladu

    v1.08 (červen 2022) - Překlad upraven na aktuální verzi 0.9.26.12913
  3. Aktualizace překladu

    v1.07 (červen 2022) - Překlad upraven na aktuální verzi 0.9.25.12201

Nejnovější hodnocení

Super překlad. Ostatně jako všechny od Jetra a jeho skupiny. Vím že se Jetro věnuje svým překladum a aktualizuje preklady po updatech.Serie Anno 1800 budiz dukazem. Tady bohuzel nejak prestal. Ja chapu ze tech prekladu ktere udrzuje aktualnich je moc. A ocenuji jeho praci. jen buych se chtel zeptat zda planuje i aktualizaci tohoto prekladu. Preci jen tento preklad je uz na hodne starou verzi a tech updatu vyslo uz hodne. Takze je dost textu neprelozenych. pro me jako neanglictinare (hrozne slovo), docela problem. Sem starsi clovek (58) a maturoval jeste z rustiny a jazyky mi nikdy do hlavy nesli. Fyzika, matika...to jo. A tak proste vitam a moc ocenuju preklady a i podporuju financne. Jsem Vám opravdu vděčny za vasi praci, tak prosim neberte toto za nejaky hejt. Jen dotaz zda se bude cestina jeste aktualizovat na soucasnou verzi.
Jetro
Jetro
Díky za chválu. Jak píšu v diskuzi, aktualizaci DSP plánuju na 1. února, takže už je to za rohem. ;) Poslední obsahový update toho přidal hodně, takže to chvilku trvalo.
Upvote 0
Skvely preklad na super hru. Mam nekolik kamaradu, kteri hru diky tomuto prekladu zacinaji hrat. Prelozeny Pruvodce / Instruktaz, podle me nejvice pomohou v pochopeni hernich mechanik. Zaroven velice ocenuji prubezne aktualizace a doufam, ze budou pokracovat. Dekuji
Upvote 0
Kvalitní výtvor, a co jsem zatím koukal, se Jetro celkem zdatně popasoval i s odbornou terminologií, které je tato hra plná. Trochu to ulehčuje hraní této nesmírně obtížné hry, ale fakt jen trochu.
Upvote 0
Back
Top