• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Dyson Sphere Program CZ

Dokončen Dyson Sphere Program CZ 1.12

Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
0.10.29.21904+
Překlad
100%
Popis hry:
Dyson Sphere Program je sci-fi simulace zaměřená na průzkum a automatizaci výroby, v níž můžeš od základů vybudovat vlastní galaktické průmyslové impérium.

Ve vzdálené budoucnosti nastolila síla vědy a technologie nový věk lidské rasy. Prostor a čas se díky virtuální realitě staly irelevantními. Lidstvo vyvinulo nový druh superpočítače – stroj, jehož mimořádná umělá inteligence a výpočetní schopnosti posunuly lidstvo ještě dál. Je tu jen jeden problém: na celé planetě není dostatek energie, která by tento stroj uživila.

Jsi vesmírný inženýr, který vede projekt vesmírné aliance COSMO a jenž dostal na starost obtížný úkol: vybudovat Dysonovu sféru – megastavbu, která by obíhala kolem hvězdy a využívala veškerou její sílu a energii k výrobě energie pro lidstvo.

Ukázka z rozpracovaného překladu:

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Autor
Jetro
Staženo
4.698
Zobrazení
15.610
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 7 hodnocení

Více překladů od Jetro

Poslední aktualizace

 1. Aktualizace překladu

  v1.12 (březen 2024) - Překlad upraven na aktuální verzi 0.10.29.22015
 2. Aktualizace překladu

  v1.11 (únor 2024) - Překlad upraven na aktuální verzi 0.10.29.21904 - Dopřeložen obsah z...
 3. Aktualizace překladu

  v1.10 (leden 2023) - Překlad upraven na aktuální verzi 0.10.28.21308 (POZOR: překlad byl...

Nejnovější hodnocení

Super překlad. Ostatně jako všechny od Jetra a jeho skupiny. Vím že se Jetro věnuje svým překladum a aktualizuje preklady po updatech.Serie Anno 1800 budiz dukazem. Tady bohuzel nejak prestal. Ja chapu ze tech prekladu ktere udrzuje aktualnich je moc. A ocenuji jeho praci. jen buych se chtel zeptat zda planuje i aktualizaci tohoto prekladu. Preci jen tento preklad je uz na hodne starou verzi a tech updatu vyslo uz hodne. Takze je dost textu neprelozenych. pro me jako neanglictinare (hrozne slovo), docela problem. Sem starsi clovek (58) a maturoval jeste z rustiny a jazyky mi nikdy do hlavy nesli. Fyzika, matika...to jo. A tak proste vitam a moc ocenuju preklady a i podporuju financne. Jsem Vám opravdu vděčny za vasi praci, tak prosim neberte toto za nejaky hejt. Jen dotaz zda se bude cestina jeste aktualizovat na soucasnou verzi.
Jetro
Jetro
Díky za chválu. Jak píšu v diskuzi, aktualizaci DSP plánuju na 1. února, takže už je to za rohem. ;) Poslední obsahový update toho přidal hodně, takže to chvilku trvalo.
Upvote 0
Skvely preklad na super hru. Mam nekolik kamaradu, kteri hru diky tomuto prekladu zacinaji hrat. Prelozeny Pruvodce / Instruktaz, podle me nejvice pomohou v pochopeni hernich mechanik. Zaroven velice ocenuji prubezne aktualizace a doufam, ze budou pokracovat. Dekuji
Upvote 0
Kvalitní výtvor, a co jsem zatím koukal, se Jetro celkem zdatně popasoval i s odbornou terminologií, které je tato hra plná. Trochu to ulehčuje hraní této nesmírně obtížné hry, ale fakt jen trochu.
Upvote 0
Back
Top