• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Dyson Sphere Program CZ

Dokončen Dyson Sphere Program CZ 1.00

Verze hry
0.7.18.7103
Překlad
100%
Popis hry:
Dyson Sphere Program je sci-fi simulace zaměřená na průzkum a automatizaci výroby, v níž můžeš od základů vybudovat vlastní galaktické průmyslové impérium.

Ve vzdálené budoucnosti nastolila síla vědy a technologie nový věk lidské rasy. Prostor a čas se díky virtuální realitě staly irelevantními. Lidstvo vyvinulo nový druh superpočítače – stroj, jehož mimořádná umělá inteligence a výpočetní schopnosti posunuly lidstvo ještě dál. Je tu jen jeden problém: na celé planetě není dostatek energie, která by tento stroj uživila.

Jsi vesmírný inženýr, který vede projekt vesmírné aliance COSMO a jenž dostal na starost obtížný úkol: vybudovat Dysonovu sféru – megastavbu, která by obíhala kolem hvězdy a využívala veškerou její sílu a energii k výrobě energie pro lidstvo.

Ukázka z rozpracovaného překladu:

Autor
Jetro
Staženo
112
Zobrazení
1.375
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Jetro

Poslední aktualizace

  1. Aktualizace překladu

    v1.00 (červen 2021) - Dokončen překlad na aktuální verzi 0.7.18.7103
Top