• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Chorus

Dokončen Chorus 2024-02-08

Verze herního klienta
 1. GOG Galaxy
 2. Steam
Verze hry
Aktuální
Překlad
100%
Testování
100%
Čeština.jpg


Chorus nabízí fandům akčních her a vesmírných dobrodružství zkušenost plnou akčních soubojů, efektních scén a celkem zajímavé příběhové premisy, ale k dokonalosti chybí kvalitnější skript a dabing, pestřejší vedlejší aktivity a větší výběr zbraňových systémů a zábavnější vylepšení lodi. Hra rozhodně není pro milovníky simulátorů - je spíše určená pro fanoušky akčních her jako je Doom. Herně ve mě probudil Chorus vypomínky na hry jako Freelancer a Descent, což rozhodně beru jako klad, a i když hra není zdaleka dokonalá tak si v tomto niche žánru rozhodně zaslouží svoje místo.


Recenze hry:

Překlad zahájen


Parádní sci-fi vesmírná střílečka v opravdu nádherné grafice, kdy některé scenérie fakt berou dech. Nehledejte za tím ale žádný simulátor, je to opravdu arkádový počin u kterého se ale budete skvěle bavit. Textu je tam ale překvapivě požehnaně, nicméně se do toho pouštím s elánem.
Prioritou ale pořád momentálně zůstává překlad hry GameDEC, tak prosím o trpělivost. Průběžně budu překládat obě hry, dle aktuální nálady...

Na překladu spolupracují:

Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře

Tento překlad vznikl za vydatné podpory uživatelů @Predatorczc a @kloudici kteří sponzorovali pořízení hry na platformě STEAM. Tímto jim patří moje velké díky.

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.


Podpora

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět mi na kávu, tolik potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet níže. Nezapomeňte při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru, ať vám můžu poděkovat.
Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)

aZb02j6.gif


...PODPORA TADY...
Autor
Mayki
Staženo
1.057
Zobrazení
7.753
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 1 hodnocení

Více překladů od Mayki

Poslední aktualizace

 1. Finální verze češtiny

  Finální verze překladu. Užijte si tuto skvělou akci "hezky česky".
Back
Top