• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Chorus

Dokončen Chorus 1.00

Verze klienta
  1. GOG GALAXY
  2. Steam
Verze hry
Aktuální
Překlad
100%
Testování
100%
Čeština.jpg


Chorus nabízí fandům akčních her a vesmírných dobrodružství zkušenost plnou akčních soubojů, efektních scén a celkem zajímavé příběhové premisy, ale k dokonalosti chybí kvalitnější skript a dabing, pestřejší vedlejší aktivity a větší výběr zbraňových systémů a zábavnější vylepšení lodi. Hra rozhodně není pro milovníky simulátorů - je spíše určená pro fanoušky akčních her jako je Doom. Herně ve mě probudil Chorus vypomínky na hry jako Freelancer a Descent, což rozhodně beru jako klad, a i když hra není zdaleka dokonalá tak si v tomto niche žánru rozhodně zaslouží svoje místo.Recenze hry:

Překlad zahájen


Parádní sci-fi vesmírná střílečka v opravdu nádherné grafice, kdy některé scenérie fakt berou dech. Nehledejte za tím ale žádný simulátor, je to opravdu arkádový počin u kterého se ale budete skvěle bavit. Textu je tam ale překvapivě požehnaně, nicméně se do toho pouštím s elánem.
Prioritou ale pořád momentálně zůstává překlad hry GameDEC, tak prosím o trpělivost. Průběžně budu překládat obě hry, dle aktuální nálady...

Na překladu spolupracují:

Mayki
(moje maličkost) - překlad všech textů ve hře

Tento překlad vznikl za vydatné podpory uživatelů Predatorczc Predatorczc a kloudici kloudici kteří sponzorovali pořízení hry na platformě STEAM. Tímto jim patří moje velké díky.

Nahrál jsem i krátkou ukázku překladu ze začátku hry, tak se můžete mrknout jak to asi bude vypadat.
Podpora

Pokud by někdo měl neodolatelnou touhu přispět na tento překlad a tím zajistit notnou dávku kávy, potřebnou pro noční překládání, může to udělat zasláním dobrovolné částky na účet níže.
Ti z vás kdo mě podpoří jakoukoliv rozumnou částkou, budou mít přednostní přístup k betě češtiny, nezapomeňte proto při platbě uvádět i váš nick (přezdívku) zde na fóru a taky to, na jakou češtinu přispíváte, ať vám ji můžu zaslat. Vše je samozřejmě plně dobrovolné...:)
Pokud bych náhodou na někoho zapomněl, neváhejte se mi ozvat...;)

aZb02j6.gif


...PODPORA TADY...
Autor
Mayki
Staženo
423
Zobrazení
5.069
Typ souboru
rar
Velikost souboru
1,5 MB
Hash
b988314848817028c00b9893b185903f
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Mayki

Poslední aktualizace

  1. Finální verze češtiny

    Finální verze překladu. Užijte si tuto skvělou akci "hezky česky".
Top