• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Verze herního klienta
 1. Epic Games Store
 2. Steam
Překlad
100%
Testování
100%
bannercz.jpg


-------------------------
Přežijte ve vesmíru! Společně se svým nesmrtelným kuřetem odhalte pravdu o náhlé havárií vaší vesmírné lodi. Výrobní nástroje, pilotování vozidel, a dokonce i řízení vesmírných stanic k přežití a průzkumu vraků.
-------------------------


Survival hry se v poslední době těší velké oblibě. Velký příliv fanoušků do tohoto žánru má na svém kontě bezpochyby hra Subnautica – v té jste ztroskotali s vesmírnou lodí na neznámé vodní planetě. Jaké by to však bylo, pokud by se něco stalo a vy jste nestačili přistát, ale byli byste odkázaní na přežití ve vesmíru? Přesně s takovým nápadem totiž přišli vývojáři z ruského studia Redruins Softworks se hrou Breathedge.

Breathedge je na herní scéně poměrně dlouho, jelikož byla od září 2018 na Steamu v předběžném přístupu. Už v té době, stejně jako Subnautica, upoutávala pozornost grafickým i technickým zpracováním, navíc však i vtipným pojetím některých scén a situací. Za zmínku stojí legendární kuře a utěsnění otvoru.

Breathedge a vtipné pojetí survival stylu​

I když je Breathedge primárně survival, tedy boj o přežití, hra je plná i bezpočtu vtipných scén, a to jak z filmového, tak i herního nebo skutečného světa. Hned v úvodu vás tak může přivítat robot s nápadným jménem R2D3 (ve Star Wars R2D2). Jako další vtipné prvky stojí za zmínku například pilulka novičok na podporu erekce nebo hračka v podobě Hidea Kodžimi.

Celou hrou Vás navíc provází umělá inteligence, která krom užitečných rad hýří i sarkasmem a černým humorem. Komentování vaší aktuální činnosti v podobě vtipných narážek zpříjemňuje atmosféru a opravdu pobaví.
Všudypřítomný humor je právě jedním z taháků hry.

Klasický děj survival her​

Příběh není nijak zvlášť originální Jedná se o klasický klišovitý začátek snad všech survival her, tedy cestujete, náhle se něco stane a vy ztroskotáte. V Breathedge se právě pohybujete vesmírem a snažíte se přepravit ostatky vašeho mrtvého dědečka, když vtom se náhle vynoříte z hyperprostoru. Vaše plavidlo začíná mít poruchu a začíná pomalu explodovat, ocitáte se v únikovém modulu a kolem vás je krom vaší rozbité lodi i spousta vesmírného odpadu z jiných lodí a základen. Jak je možné, že je zde tolik odpadu? Co stálo za vaším ztroskotáním? To je věc, kterou musíte odhalit.


 • banner.jpg
  banner.jpg
  342,4 KB · Zobrazení: 1.316
 • 001.jpg
  001.jpg
  275,7 KB · Zobrazení: 583
 • 002.jpg
  002.jpg
  379,7 KB · Zobrazení: 634
 • 003.jpg
  003.jpg
  235,5 KB · Zobrazení: 670
 • 004.jpg
  004.jpg
  317,4 KB · Zobrazení: 700
 • 005.jpg
  005.jpg
  199,5 KB · Zobrazení: 695
 • 006.jpg
  006.jpg
  376,5 KB · Zobrazení: 681
 • 007.jpg
  007.jpg
  340,8 KB · Zobrazení: 602
 • 008.jpg
  008.jpg
  403 KB · Zobrazení: 590
Autor
Andrewek
Staženo
2.770
Zobrazení
9.127
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 1 hodnocení

Více překladů od Andrewek

Poslední aktualizace

 1. Čeština nově upravena pro Epic verzi

  Češtinu jsem vám nově upravil i pro Epic verzi, ať se vám hra líbí. ;)
 2. v1.00

  Aktualizace češtiny na verzi 1.00 Hra jako taková prošla korekturou od začátku do konce, nyní...
 3. v0.94

  Aktualizace češtiny na verzi 0.94 - pro lepší zážitek doporučuji češtinu aktualizovat
Back
Top