• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Verze herního klienta
 1. Steam
Verze hry
v.13361
Překlad
100%
Testování
100%
Header.jpg
Staňte se členem posádky mezidimenzionálního expresního vlaku! Objevte nový svět plný tajemných bytostí, nepřátel a míst. Vylepšujte a upravujte svůj vlak, sbírejte nové materiály a vyrábějte lepší zbraně. Hrajte sólo nebo online koop až se 4 lidmi.Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Překlad a test: Andrewek
Autor
Andrewek
Staženo
203
Zobrazení
893
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Andrewek

Poslední aktualizace

 1. Překlad dokončen

  Nyní můžete stahovat hotový překlad. Kdybyste narazili na nějaké chyby, dejte mi vědět na...
Back
Top