• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Vampire the Masquerade - Bloodlines

Vampire the Masquerade - Bloodlines GOG 1.2 (UP 10.0)

miracleflame přidal nový překlad:

Vampire the Masquerade - Bloodlines - Aktualizace češtiny do vampiristické immersive-sim RPG tentokrát i s diakritikou

o9lJZs.jpg


Čeština na túto unikátnu hru z roku 2004 od vývojárov Troika Games už existuje niekoľko rokov. Ale vzhľadom k tomu, že technický stav hry po vydaní si vyžadoval mnohé dodatočné opravy a patche a vznikol projekt Unofficial Patch, ktorý je stále vo vývoji, hra ním mení svoju podobu vrátane textov. Pôvodná čeština z roku 2007 bola robená na verziu UP 3.5 a na dnešnú verziu UP 9.6 je neaplikovateľná. Okrem toho bola bez diakritiky.

S pôvodným autorom...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

Vonter

Člen
Chvíli jsem přemýšlel, jak zareagovat na zprávu, že nějací dobří lidé upravují češtinu na tuhle jedinečnou hru a nakonec jsem se rozhodl, místo rozsáhlého poděkování, vytapetovat tuto zprávu zběsilým HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
B

bekovka

Návštěvník
Tak to bude paráda. Ať to vyjde a překladateli se daří jak v životě, tak i s češtinou.:)
 

SinKong

Nováček
Tak to je bomba. Zrovna před asi rokem jsem jí po dlouhých letech zase rozehrál. Avšak přesně jak se píše na Unofficial patch 3.5 na který je CZ delaná je hra v dnešní době nehratelná (nemožnost nastavit Full HD rozlišení atd). Po aplikaci Patche 9.x už vše šlo OK ale CZ přepsala soubory, takže se to hodilo zpět do 3.5. Tak proto me to moc těší, že se našel nekdo kdo se pustí do tohodle projektu. Držím palce at se daří!
 
S

strelok

Návštěvník
Náááářez! Na tohle jsem čekal hodně dlouho. Už to bude? Už? Teď? Hned?
 
N

Niel

Návštěvník
Zdravím, zdá se mi to nebo se překlad zastavil. Rád přispěju když budu vědět kam. Kdysi to byla srdcovka, ale stará verze mi nějak se starou češtinou nejde na novém PC nainstalovat.
 
N

Niel

Návštěvník
Vím, že překlad je pouze dobrovolný, ale už více jak měsíc procenta neposkočili. Chtěl bych se jenom zeptat zda se pokračuje nebo to nedopadne. Na nikoho nechci tlačit, jenom zda se mám těšit či ne.
 
B

bekovka

Návštěvník
Nemám s tím problém počkat. Nechápu, co to všichni tak řeší...
 
S

strelok

Návštěvník
Na překlad tohoto klenotu se vyplatí počkat. Buďte trpěliví
 
Chcem vás poprosiť (okrem trpezlivosti) o pomoc s finálnym beta testom. Z nášho tímu už nikto nemá chuť prejsť do detailov celú hru a preto sa obraciam na vás, hráčov lačných po krvi.

Požiadavky:
- dobrá znalosť českej gramatiky
- znalosti PC na úrovni power user
- skúsenosti s testovaním, projektovou tímovou prácou predovšetkým v Gite vítané
- pendantnosť, puntičkástvo, vytrvalosť
 
S

Samael Corwin

Návštěvník
Ahoj
Chci se zeptat jak to vypadá s dokončením a jestli případně nemohu pomoci?
 
Na GOGu je hra so 75% zľavou. Projekt sa pomaly blíži ku koncu, pracuje sa na poslednom veľkom texte a do mesiaca by to mal autor sfúknuť.
 
B

bekovka

Návštěvník
Tak už jdeme do finále... Super. Ale stejně byl (bude) Vampire masqurade redemption počítám navždy srdcovka. Závěrečného bosse se dalo paradoxně zabít nejlépe .................. Nebudu říkat.
 

mmm273

Člen
Inac az teraz som si všimol, preco je ten dialogovy font taky divny ? zlke sa to cita ked je kazde druhe pismenko inac nahnute a pod. Bude aj verzia s jednoduchym a lahsie citatelnym pismom ?
 

Baz

Nováček
To písmo je nahnuté pouze když hraješ za klan Malkavian (pokud se pletu tak mě někdo opravte), protože to nemají v hlavě v pořádku. Jsou to tak trochu magoři....
 
S

strelok

Návštěvník
Mám krabicovou verzi hry ze Score dvd. Bude překlad fungovat, nebo bude potřeba dokoupit digitální verzi?
 
Top