• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Překlad hry Atomic Heart dokončen...

Atomic-Heart.jpg


Atomic Heart je zábavná hra ukazující zajímavý, dobře vystavěný a vizuálně působivý alternativní svět, která dobře zvládá vše, co potřebuje. Akční pasáže jsou skvělé, schopnosti, zbraně a jejich použití zábavné, obtížnost je vyvážená, má skvělou optimalizaci, takže si ji užijete plynule i na starších strojích, ruský dabing je úchvatný, anglický o něco méně, ale stále dobrý, a bezvadný soundtrack Micka Gordona ve vás rozpumpuje adrenalin, kdykoli je třeba. V podstatě je to prostě skvělá akční FPS s prvky RPG. Na druhou stranu některé animace a modely jsou slabší, titulu opravdu chybí česká lokalizace, zvlášť pokud ho chcete hrát v ruštině jako já, obrázkové tutoriály jsou otravné a samotný příběh je tak trochu klišé. V podstatě je to vlastně první BioShock téměř jedna ku jedné, jen v ruském prostředí. Nicméně to vyvažuje právě působivý svět, ve kterém se odehrává, díky čemuž je dostatečně neotřelý a originální.


Mám tady pro všechny příznivce této nádherné hry dobrou zprávu, překlad hry a základní test je dokončen. Ještě dobíhá dílčí testování, nicméně jsem se rozhodl zbytečně nezdržovat vydání překladu a podělit se o něj s vámi. Věřím, že si hru s mým překladem užijete, tak jako jsem si hru užíval já. Pro mě osobně je tato hra překvapením roku a vřele ji mohu doporučit všem těm, kteří mají rádi nějakou tu akci, humor a poutavý příběh.
Tak se do toho pusťte comrades... :)

Překlad ke stažení najdete ZDE.

 
Naposledy upraveno:
Ludia ak najdete nejaku chybu urobte screenshot, idealne s popisom zvyraznenim chyby a zaspamujte Maykiho on to ma rad :)
btw ako ju nainstalovat na Gamepass verziu hry? Skusal som kazdy jeden mozny adresar a nic...Mozno len lamim este som nemal kavu..
 
Naposledy upraveno:
Velká gratulace, stačilo jen chvylku počkat a máte kvalitní CZ zdarma a ne Ai na kterou jistý kanál po základních opravách s vysoka **** ;)
nechcem sa nikoho dotknut ale dal som si tu pracu a skusal kazdu jednu verziu AI CZ do Hogwarts aby som vedel ako sa opravy prejavuju a realita je taka ze som tam nevidel ziadny kvalitativny prinos.Len vyssie cislo verzie.

Zevraj mu to opravuje a stara sa mu o to 1 clovek...
Nemoze a nedokaze stihat opravovat tak velku hru a hlavne ked ma este vela prace na red dead redemption 2 ^_^
A btw.. mayki by to mal este ovela skor, nepustil sa do toho day1.... ale ovela neskor.
 
Naprostá paráda! Smekám pomyslný klobouk. Ten žlutý kolotočář, lhář a udavač (s angličtinou jako ze školky), nechť si strčí ty své AI paskvily za klobouk! Je dobře, Mayki, že jsi pod logo vetknul svůj nick. Bude jasně na první pohled zřejmé, co je kvalitní čeština a co "yellow trash"! Konečně se do Atomic Heart mohu naplno ponořit.
 
Proč ty roboti nemají obličeje? To je jak z nějakého hororu.:D Já jen, že takový klasický robot má alespoň nějaké snímače pohybu, kameru nebo něco, aby viděl kde je a kam má jít.:D Už i číslo 5 žije mělo takové vysouvací oči, aby bylo tzv. zlidštěno a uvěřitelněno u diváků.
Super práce.(y)
 
Ludia ak najdete nejaku chybu urobte screenshot, idealne s popisom zvyraznenim chyby a zaspamujte Maykiho on to ma rad :)
btw ako ju nainstalovat na Gamepass verziu hry? Skusal som kazdy jeden mozny adresar a nic...Mozno len lamim este som nemal kavu..
Jak napsal @Zemla , budu rád za každou zpětnou vazbu. Pokud narazíte na nějakou chybu, nepřesnost nebo dokonce na anglický text, neváhejte mě kontaktovat ať už tady, přes konverzaci nebo klidně na Discordu, ideálně se screenem daného problému. Rád vše opravím, ať je překlad co nejlepší. Děkuji... (y)
 
Back
Top